'Resepsiyonu 30 Ekim'de yapsanız...'

Cumhuriyet Bayramı Resepsiyonu'na davet edilen şarkıcı Hadise'nin bu talebi güldürdü...

Haberler 04.10.2010 - 16:03

'Resepsiyonu 30 Ekim'de yapsanız...'

"29 Ekim'de Belçika'da işimiz var; o yüzden rica etsek acaba Cumhurbaşkanı resepsiyonu 30 Ekim'e kaydıramaz mı?" Bu sözler şarkıcı Hadise'ye ait...

"Bu olayı okuyunca sizin de benim gibi, "Yok artık... Herhalde şaka bu" diyeceğinizden eminim" diyen Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, olayın perde arkasını yazdı...

"Hadise, Moskova'da yapılan Eurovision Şarkı Yarışması'ndan sonra o güne kadar menajerliğini yapan Süheyl Atay'la yollarını ayırıp, Berna Nuri Süer'le çalışmaya başladı.

Gerçi Berna Nuri Süer'le Hadise'nin menajerlik ilişkisi de uzun soluklu olmadı. Hadise, bir süre önce de Süer'le yollarını ayırdı.

Anlatacağım olay da Süer'in, Hadise ile çalıştığı dönemin son günlerinden.

Biliyorsunuz her yıl 29 Ekim'de Cumhurbaşkanları Çankaya Köşkü'nde Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir davet verir. Cumhurbaşkanları bu davete Türkiye'yi yönetenleri değil, sanatçıları da çağırır.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün Çankaya Köşkü'ndeki Cumhuriyet Resepsiyonu'na, Türkiye'yi 2009 yılında Eurovision Şarkı Yarışması'nda temsil etmiş olan Hadise de davet edilir.

Çankaya Köşkü'nde bu işlerle ilgilenen birimin elinde Hadise'nin irtibat adresi olarak menajeri Süer'in ajansı görüldüğü için davetiye oraya gönderilir.

Süer de, Cumhurbaşkanı Gül'ün bu davetini e-posta yoluyla Hadise'ye iletir.

Çünkü o sırada Hadise, İstanbul'da değil, doğup büyüdüğü Belçika'dadır. Menajerin, işte bu davet şöyle önemlidir, böyle önemlidir, mutlaka katılmak gerekir gibi Çankaya'daki resepsiyonun önemine dair notlar da düştüğü e-postaya Hadise cephesinden şöyle bir yanıt gelir:

"29 Ekim'de Belçika'da işimiz var ; o yüzden rica etsek acaba Cumhurbaşkanı resepsiyonu 30 Ekim'e kaydıramaz mı?"

Sayfa Yükleniyor...