Rüya gibi bir balayı geçirin

Havaların ısınmasıyla beraber düğünler de başladı. Çiftleri ayrıca balayı heyecanı sardı... Bu özel tatilde nerelere gidilebilir? İşte öneriler...

Haberler 08.06.2011 - 10:22

Rüya gibi bir balayı geçirin

Geçtiğimiz yıllarda balayı seyahati dendiğinde akla ilk gelen tatil algısı yurtiçi seyahatleriyken, artık çiftler kendilerine uygun ve her detayı düşünülmüş balayı tatillerini tercih ediyor.

Prontotour, balayına çıkmaya hazırlanan çiftlere kendilerine uygun birçok alternatifi bulabilecekleri tatil imkanları sunarak, çiftlere unutulmaz kılınan tatil olanakları sağlıyor.

Kültür turizmi isteyenlere Roma-Floransa-Venedik, Orta Avrupa'da 3 ülkenin gezildiği Prag-Viyana-Budapeşte, İspanya'da Madrid-Endülüs veya Barcelona-Madrid turları ile 1 haftada 5 ülke görebilme imkanı sunan Benelüks turu alternatifler arasında.

Bu alternatiflerin dışında, deniz ve kültürün bir arada olduğu tatili tercih edenler için Dalmaçya sahillerinin incisi Dubrovnik, ayrıca Mykonos, Santorini; gemi turu için ise vizesiz Yunan adaları ve Ege-Adriyatik turları mevcut.

Tropik tatil tercih edenlerin gözdesi ise Phuket ve Maldivler.

Eğer balayı, kültür gezileri ile birleştirilmek istenirse Bangkok'un da içinde yer aldığı Uzak Doğu turları ideal.

Ayrıca deniz sevenlere Akdeniz'in etkileyici Tunus sahilleri ve Mısır'ın Sharm El Sheikh sahilleri, biraz da alışveriş yapalım diyenlere Dubai, çiftler için her detayı düşünülmüş turlar arasında yer alıyor.

199 EURODAN BAŞLIYOR
Yurt dışı balayı tur seçeneklerinin fiyatları, yerine ve gün sayısına göre 199 Euro ile bin 299 Euro arasında değişiyor.

Bu fiyatlara vize hariç konaklamalar, şehir turu, transfer ve uçakla gidiş-dönüş biletler de dahil.

Detaylı bilgi için: www.prontotour.com


Sayfa Yükleniyor...