'Sağlıklı ve çekiciyim, bekaretimi satıyorum'

Üniversite harcını ödeyebilmek için bekaretini satan genç kızları bir yenisi de Yeni Zelanda’dan eklendi. Genç kız 20 bin sterlinlik teklifi kabul etti.

'Sağlıklı ve çekiciyim, bekaretimi satıyorum'

Ne adı açıklanan ne de fotoğrafı yayımlanan 19 yaşındaki genç kız, üniversite harcını ödeyebilmek için bekaretini bir açık artırma sitesinde satışa sundu.

Yeni Zelanda’nın kuzeyindeki Northland’den olan ve takma adı Unigirl olarak geçen genç kız ineed.co.nz adlı açık artırma sitesine bekaretini satışa çıkardığına dair ilan verdi.

Açık artırma 46 bin Yeni Zelanda doları ile bitince de şu mesajı yayımladı: “Açık artırma tahmin ettiğimden daha da fazla bir tutarla sona erdi.”

Öğrenci aynı zamanda ilanının 30 bin kişi tarafından görüntülendiğini ve 1200 teklif yapıldığını söyledi. İlanda genç kız kendisini çekici, fit ve sağlıklı olarak betimlemişti ve tabii ki daha önce hiç cinsel ilişkiye girmediğini yazmıştı.

Genç kız ilana “Kişisel güvenlik durumları göz önünde bulundurulduğu sürece bekaretimi sunuyorum” cümlesini eklemişti.

Yeni Zelanda’da fuhuş sokaklarda ve genelevlerde yasal. Aynı zamanda seks hizmeti sunmak ve reklamını bastırmak da yasa dışı değil.

İtalyan model Rafella Fico İtalyan model Rafella Fico

DAHA ÖNCE DE SATANLAR OLDU
Geçen yıl 22 yaşındaki Amerikalı öğrenci Natalie Dylan “Aile ve Evlilik” konusunda yüksek lisans yapabilmek için bekaretini satmıştı.

Öte yandan şov kızı olan ve İtalyan erkek dergisi modeli Rafella Fico da daha önce hiç cinsel ilişkide bulunmadığını söyleyerek bir milyon Euro’ya bekaretini satışa çıkarmıştı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...