Şahan Gökbakar'dan hastanede eğlenceye isyan etti

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık personeline yönelik öğle saatinde gerçekleştirilen 'sıra gecesi' eğlencesi görüntülerine tepki gösterdi.

25.09.2019 - 14:51

Şahan Gökbakar'dan hastanede eğlenceye isyan etti

Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin yemekhanesine getirilen özel ekip tarafından yere halı serilip, davullu müzik eşliğinde 'sıra gecesi' eğlencesi düzenlendi.

Sosyal medyada yayılan görüntüler sonrasında hasta ve hasta yakınlarının bulunduğu bir ortamda davullu zurnalı eğlence düzenlenmesine tepki yağdı.

Olaya tepki gösteren isimlerden biri de oyuncu ve yapımcı Şahan Gökbakar oldu. Gökbakar, bolayın videosunu paylaştı ve altına şu mesajı yazdı: “Yapın, yapın… Hatta bence ameliyathanede dj performansı ile İbiza Night party, laboratuvarda moleküler çiğ kofte gunleri, ne bileyim morgda Halloween partisi falan yapın! Hastane orası hastane! İnsanların yakınları evlatları anaları, babaları hasta yatıyor orada… Belki ameliyattan çıktı, belki kemoterapi alıyor, belki kaza geçirdi… Hastane yönetimi icraatın en büyüğünü yapmış ve öğle arasına organize etmiş sıra gecesini… BRAVO YÖNETİM… HELAL OLSUN… HER HASTANEDE KEŞKE ÖĞLEN ARASI SIRA GECESİ OLSA… Hastane yönetiminin akli dengesi yerinde değil onu anladık… Ama kardeşim bir kişi de biz napıyoruz burada demiyor mu yahu? Utanmadan o personeller, hasta yakınlarının yanında göbek atıyor. Ya siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Radyoaktif ilaç sızıntısı falan oldu da hepiniz maruz mu kaldınız? Nasıl bir değer yargınız var? Nasıl bir eğlence anlayışınız var… Siz nasıl insansınız? Adana Şehir Hastanesi Yönetimi ve orada oynayan insancıklar yazıklar olsun hepinize… Vallahi billahi kocaman bir yazıklar olsun!”

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Yapın, yapın... Hatta bence ameliyathanede dj performansı ile İbiza Night party, laboratuvarda molekuler cig kofte gunleri, ne bileyim morgda Halloween partisi falan yapın! Hastane orasi hastane!!! İnsanların yakınları evlatları anaları, babaları hasta yatıyor orada...Belki ameliyattan cikti, belki kemoterapi aliyor, belki kaza gecirdi...Hastane yonetimi icraatin en buyugunu yapmisve ogle arasina organize etmis sira gecesini.. BRAVO YONETİM...HELAL OLSUN...HER HASTANEDE KESKE OGLEN ARASİ SİRA GECESİ OLSA...Hastane yonetiminin akli dengesi yerinde degil onu anladik...Ama kardesim bir kisi de biz napiyoruz burda demiyor mu yahu???Utanmadan o personeller, hasta yakınlarının yaninda gobek atiyor.. Ya siz neyin kafasini yasiyonuz? Radyoaktif ilac sızıntısı falan oldu da hepiniz maruz mu kaldınız? Nasil bir değer yargınız var? Nasil bir eğlence anlayisiniz var...Siz nasıl insansınız??? Adana Şehir Hastanesi Yönetimi ve orda oynayan insancıklar yazıklar olsun hepinize....Vallahi billahi kocaman bir yazıklar olsun!!!

Şahan Gökbakar (@sahangokbakar)'in paylaştığı bir gönderi ()

Sayfa Yükleniyor...