O sahnelerden önce hap veriyorlar

Game of Thrones'un Sansa Stark'ı Sophie Turner hem dizi hem de özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Haberler 06.05.2016 - 08:16

O sahnelerden önce hap veriyorlar

Just Jared Spotlight için objektif karşısına geçen 20 yaşındaki genç oyuncu, Game of Thrones'da canlandırdığı Sansa Stark için "Bazen Sansa intikamını alsın istiyorum. Ama sonra diyorum ki, onun da ölmesini isterdim. Sanırım onun için büyük, gösterişli bir ölüm sahnesi isterdim" dedi. 

İşte Sophie Turner'ın açıklamalarından satırbaşları: 

* Kimsenin senaryosunu okumuyorum, yalnızca kendi rolüm için olan senaryoyu okuyorum. Bunun sebebi tembelliğim değil, benim de bir Game of Thrones fanı olmam! Ekrandan izleyip diğerlerinin başına ne gelecek diye beklemeyi daha çok seviyorum.

"SANSA ZEHİRLENSİN"

* Aslında bazen Sansa intikamını alsın istiyorum. Ailesinin ölümünün intikamını artık alsın. Ama sonra diyorum ki, onun da ölmesini isterdim. Sanırım onun için büyük, gösterişli bir ölüm sahnesi isterdim. Mesela zehirlensin, uzun ve yavaş bir ölüm olsun.

"ÇOK ŞANSLIYIM"

*X-Men: Apocalypse’de rol aldığım için çok şanslıyım. Küçükken çizgi romanlarını okurdum. Olağan Şüpheliler’i seyrettiğimde yönetmeni araştırmış ve Bryan Singer olduğunu gördüğümde onun muhteşem olduğunu düşünmüştüm. X-Men’de onunla çalıştım ve "Bunu yapmalıyım" dedim. 

Sophie Turner'ın oynadığı X-Men: Apocalypse 27 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek
Sophie Turner'ın oynadığı X-Men: Apocalypse 27 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girecek* Jennifer Lawrence şahane bir kadın. İnsana inanılmaz ilham veriyor. Röportajlarda gördüğünüz kişinin ta kendisi. Asla kendini saklamıyor, çok samimi. Onun çok eğlenceli ve cool olduğunu düşünüyorum.

"O SAHNELERDE AYAKTA UYUYORUM"

* 3 yaşında oyunculuk yapmaya başladım ama bu gerçek bir oyunculuk deneyimi değildi çünkü para almıyordum.


* Atlara alerjim var. Bu yüzden atlarla birlikte sahnem olduğunda önceden bana alerji hapı veriyorlar. O da müthiş uykumu getiriyor. Aslında o sahnelerde hep ayakta uyuyorum.

"JUSTIN BIEBER'IN KARŞISINDA TUTULDUM"

* Karşısında tutulup kaldığım tek biri var, o da Justin Bieber! Aslında onunla hiç tanışmadık. Bir kez rastlaştık ve ben titremeye başladım. Arkadaşıma yaslandım ve "Aman Allahım, Justin" dedim. Sonra o döndü gitti. Herhalde "Kim bu üşütük" demiştir.


"GÜNEŞLENME İZNİM YOK"

* Güneşlenmeyi çok özledim. Game of Thrones sürdüğü sürece, buna iznim yok. Bana "Güneşte durma, tatile gitme, gidersen de şemsiye altında dur" diyorlar. Bir kez olsun bronzlaşabilmek isterdim.

Sophie Turner: Doğal sarışınım ama kızıl saçlı olmayı da seviyorum.
Sophie Turner: Doğal sarışınım ama kızıl saçlı olmayı da seviyorum.

"KIRTASİYE'DE ÇALIŞMAK İSTERDİM"

* Eğer oyuncu olmasaydım sanırım kırtasiyede çalışmak isterdim. İngiltere’de WH Smith diye bir dükkan var, orada çalışmayı hep çok istemişimdir. Saatlerce kitaplar içinde durabilirim. Sanırım Starbucks’ta da çalışabilirdim. Düşünsenize, hem arkadaşlarınızı sürekli görebilirsiniz, hem de bedava kahve içebilirsiniz.

* En sevdiğim yiyecek kesinlikle spagetti. Hem de her türlüsü…

Sayfa Yükleniyor...