Serena Beyonce'ye özendi

ABD'li tenis oyuncusu Serena Williams Vogue Dergisi için kamera karşısına geçti ve Beyonce'nin 7/11 şarkısı eşliğinde bir klip ortaya çıktı.

ntv.com.tr 26.03.2015 - 10:16

Serena Beyonce'ye özendi

Dünyaca ünlü moda dergisi Vogue'un ABD versiyonunun Nisan ayı kapağında 33 yaşındaki dünyanın en iyi kadın tenisçisi Serena Williams yer alacak.

Williams dergi piyasaya çıkmadan önce şarkıcı Beyonce'nin 7/11 şarkısı eşliğinde bir klip çalışması da yaptı.

Şarkının Beyonce'ye ait orjinal klibi Youtube'da 178 milyondan fazla kez izlenmiş ve hatırı sayılır bir hayran kitlesi oluşmuştu. Klipte Beyonce otel odasında amatör kamera eşliğinde dans ediyordu.

Serena Williams kimdir?

26 Eylül 1981 doğumlu olan Serena Jameka Williams, ABD'li profesyonel tenis oyuncusu. 19 Grand Slam şampiyonluğu ve çift kadınlarda iki, tek kadınlarda bir olimpiyat altın madalyası vardır. Serena Williams bu zaferleriyle şimdiden tenis dünyasının en önemli oyuncularından birisi olmuştur. 2005 yılında dünyaca ünlü bir tenis dergisi tarafından son 40 yılın en iyi 17. oyuncusu seçilmiştir. Genç yaşında kız kardeşi Venus Williams ile profesyonel hayata adım atmış ve kısa sürede dünyanın 1 numarası olmuştur. Dünyanın en çok para kazanan kadın sporcusudur. An itibariyle dünyanın en iyi kadın tenis oyuncuları sıralamasında 1 numarada bulunmaktadır.

Sayfa Yükleniyor...