Sezen Aksu'yu da dövdü!

Gönül Yazar, katıldığı "2. Sayfa" adlı magazin programında ilginç itiraflarda bulundu.

Haberler 30.08.2010 - 11:31

Sezen Aksu'yu da dövdü!

Gönül Yazar "Rahmetli Fahrettin Aslan'ın hep beni ve Zeki Müren'i dövdüğü söylenir. Evet, doğru. İkimizi de tokatlamıştır. Ama Sezen Aksu da feci dayağını yedi" dedi.

Yazar, Aksu'nun dayak yediği günü şöyle anlattı:

"Sezen Aksu, Caddebostan-Maksim'de prova yapıyordu. Fahrettin Bey provayı izlerken 'Sezen felsefik şarkıları bırak. Burası gazino. Popüler şarkılarını söyle. Değiştir şu repertuarını" diye uyarıda bulundu. Sezen sinirlendi.

BEN SİZİN MUTFAĞINIZA KARIŞIYOR MUYUM?
Sahneden "Fahrettin Bey ben sizin gazinonun mutfağına aldığınız peynire, sucuğa karışıyor muyum? Siz de bana karışmayın" şeklinde bir cevap verdi. Fahrettin Bey gerildi, ama sustu. Bir kaç dakika sonra Sezen'i yanına çağırdı. Öylesine şiddetli iki tokat attı ki, Sezen havada uçtu. Sonra repertuarını değiştirdi mi bilmiyorum. Ama gazinoda çıkmaya devam etti."

"Rahmetli hepimizi döverdi" diyen Yazar, "Behiye Aksoy'un kafasına yagın kovalarını geçirdi. Behiye mosmor suratla sahneye çıktı. Leyla Sayar'ın kulağına tekme attığı için kadıncağız sağır oldu. Seda Sayan'ı da çok dövdü. Emel Sayın'ın arkasından şu şişesini fırlattı. Araya oğlu Sacit Aslan girdi. Şişe onun sırtında patladı. Çocuk 15 gün ağrılar içinde gezdi" diye konuştu. Sayfa Yükleniyor...