Sezen Aksu, oğlu Mithat Can Özer’in 8 yıllık otomobilini değiştirdi. 61 yaşındaki Aksu, ona 165 bin Euro’ya (yaklaşık 550 bin lira) 2015 model, siyah renkli Range Rover Sport cip aldı. Sanatçı, yaklaşık bir yıldır oğlunu yeni araç için ikna etmeye çalışıyordu.

ISRARLARINA DAYANAMADI

Otomobilini değiştirmek için annesinin yardımını istemeyen Mithat Can, sonunda onun ısrarlarına dayanamadı ve hediyeyi kabul etti. Mithat Can Özer, 8 senedir 2008 model, gri renkli Cherokee cipe biniyordu.

 Sezen Aksu'nun oğlu için aldığı Range Rover Sport.
 Sezen Aksu'nun oğlu için aldığı Range Rover Sport.

SİBEL CAN HAREKETE GEÇTİ

45 yaşındaki Sibel Can'ın, İstanbul'daki en değerli yapılardan biri olan Doğan Apartmanı'ndan daire alacağı konuşuluyor. Haber Türk'ün haberine göre Can'ın, Beyoğlu'nda yer alan ve birbirinden ünlü isimlerin oturduğu apartmandan ev almak için harekete geçmesinin nedeni ise oğlu Engincan Ural.

ÇOCUKLUK HAYALİ

Çocukluğundan beri Galata'da bulunan Doğan Apartmanı'na hayran olan ve her seferinde bunu dile getiren Engincan'a annesi Sibel Can'ın büyük bir jest yaptığı söyleniyor. İddialara göre anne-oğul tarihi apartmandan daire aramaya başladı.

Sibel Can, Doğan apartmanından daire arıyor.
Sibel Can, Doğan apartmanından daire arıyor.

1.5 MİLYON DOLARDAN BAŞLIYOR

Apartmandaki dairelerin fiyatları ise 1.5 milyon dolardan başlıyor. Dairelerin fiyatları konumuna ve büyüklüğüne göre 3 milyon dolara kadar çıkıyor. Apartmanda Okan Bayülgen, Teoman, Şener Şen ve Tarkan'ın da daireleri olduğu biliniyor.

DOĞAN APARTMANI

Doğan Apartmanı İstanbul'da Beyoğlu'nda Serdar-ı Ekrem sokağında 1895 yılında yapılan İtalyan Mimari tarzında bir binadır. Şu anki ismini o zamanki sahibi Kazım Taşkent'in İsviçre'de dağda kayak yaparken ölen oğlundan (Doğan Taşkent) almıştır. Bina aynı kişi tarafından 51 daire ve 2 dükkâna ayrılarak satışa çıkartılmıştır.