Sıla: Böyle ahmaklıklar bana göre değil

Türk Pop Müziği’nin güçlü kadın vokali ve söz yazarı Sıla,albümünün çıkış şarkısı olan Afitap'ın çalıntı olduğu iddialarına çok sert yanıt verdi.

sıla.jpg

Kosovalı Florent Boşnaku, Sıla'nın son albümünde yer alan ve aynı zamanda albümün çıkış şarkısı olan Afitap’ın sahibi olduğunu ve konuyu mahkemeye taşıdığını açıkladı.

Şarkının sahibi olan Florent Boşnaku, Kosova'nın en çok okunan Expres gazetesine yaptığı açıklamada, Sıla'nın şirketinin kendisiyle bağlantıya geçtiklerini ve şarkının kullanma iznini aldıklarını, ancak bugüne kadar her hangi bir ödemenin yapılmadığını iddia etti. 

Çıkan haberlerin ardından Sıla Instagram sayfasında bir açıklama yaptı.

"Bir haberler çıkmış, cayır cayır bir telefon trafiği sabah sabah. Yani aklınız alıyor mu Allah aşkına? Bir söz yazarı ve besteci, yani bir üretici olarak, beğenip şarkıyı alacağım ve 'Yapmayalım kardeşim ödenmesini' diyeceğim. Bu konularda bu kadar hassas olan ben mi yapacağım bunu? siz belki o kadar yakınen tanımazsınız beni, ben kendimi oldukça iyi tanıyorum 35 senedir falan... Böyle ahmaklıklar, adaletsizlikler, cahillikler bana göre değildir. Yalan haber yani. Teessüf ederim bir telefon açıp sormayana, doğruluğu var mıdır teyidini almayana..."

Sayfa Yükleniyor...