Sinema ve müzik dünyasının '40'lık' güzelleri

Sinema, müzik ve şov dünyasının Jennifer Lopez, Renee Zellweger, Jennifer Aniston gibi ünlü güzelleri bu yıl 40 yaşına bastı.

Anadolu Ajansı 30.07.2009 - 11:02

Sinema ve müzik dünyasının '40'lık' güzelleri

'MSN'in ''yaşam'' köşesi, 40 yaşını geride bırakan ünlülere yer verdi.


Kadınlar için yaş kavramının değişmeye başladığının ve 40 yaşının ''orta yaş'' olmaktan çıktığının aktarıldığı yazıda, ünlü güzeller için, ''Onlar şimdi daha güzel, daha enerjik ve hatta eskisinden daha bilgeler ve kendilerinden eminler'' yorumu yapıldı. Artık sadece belli bir yaşı geride bırakan ünlülerin örnek alınmadığı gerçeğinin belirtildiği yazıda, ''Herkesin çevresinde 40 yaşında ve çok güzel kadınlar var. Güzellik ve yaş kavramları çok değişti'' denildi. 40 yaşını geride bırakan ünlü isimler şöyle:

Molly Ringwald (41): 1980'li yıllarda gençlik filmlerinde yer alan kızıl saçlı Ringwald, o dönemin en şöhretli isimlerinden biriydi. Gençlik filmlerinde yıldızı parlayan Ringwald'ın 41 yaşında olduğuna kimse inanamıyor.

Halle Berry (42): Ohio'da yetişen melez oyuncu, Oscar'a kadar uzanan bir yolculuğa çıkarak şöhretin zirvesine ulaştı. İlk gençlik yıllarında güzellik kraliçesi seçilen Berry'nin başından başarısız evlilikler geçti. Beyzbol takımı Atlanta Braves'in oyuncularından David Justice ve şarkıcı Eric Benet'tan boşanan Berry, 2002 yılında ''Monster's Ball'' filmiyle Oscar ödülünü kazandı.

Esquire dergisi tarafından geçen yıl ''En Seksi Kadın'' seçilen 42 yaşındaki Berry, model Gabriel Aubry ile birlikte ve Nahla adlında bir kız çocuğu sahibi...

''KÜÇÜK EV''İN GÜZELİ

Melissa Gilbert (45): ''Küçük Ev-Little House on the Prairie'' adlı televizyon dizisiyle ''siyah-beyaz'' yıllarda Türkiye'de de ekranlara konuk olan Melissa Gilbert, bugün 45 yaşında. Geçen yıllar içinde güzelliğini muhafaza eden ünlü oyuncu, ''Nip/Tuck'' adlı televizyon dizisinde rol aldı.

Christy Turlington (40): Süper model Christy Turlington, bu yıl 40 yaşına bastı. Modelliği bıraktıktan sonra şov dünyasında yer almayı sürdüren Turlington, yoga, diyet ve sağlıklı yaşam uzmanı olarak güzellik, spor ve sağlık öğütleri veriyor. Sağlıklı yaşam konusunda uzman olan Turlington, önerdiklerinin işe yaradığının canlı bir kanıtı.

YENİ BİR YAŞAM VE GÜZELLİK

Jennifer Aniston (40): ''Friends'' dizisiyle şöhrete kavuşan ve birbiri ardına çevirdiği filmlerle ününe ün katan Jennifer Aniston, 11 Şubat'ta 40 yaşına ''Merhaba'' dedi. Güzelliğinin doruğunda olan Aniston, saç stili ve giyim tarzıyla pek çok kadın tarafından örnek alındı. Ünlü aktör Brad Pitt ile evlenen ve ardından olaylı biçimde boşanan Aniston, hareketli yaşamıyla da haberlere konu oluyor.

Renee Zellweger (40): ''Bridget Jones'' serisinin ünlü yıldızı Renee Zellweger, 25 Nisan'da 40 yaşına bastı. Film serisinde aşkı arayan ve sonunda avukat Mark Darcy ile mutluluğu yakalayan Jones'un aksine Zellweger, özel hayatında aynı istikrara kavuşamadı. Ünlü oyuncu, bu aralar ''Bridget Jones'' serisinin yeni filminde kamera karşısına geçmek üzere de hazırlık yapıyor.

LOPEZ, TEMMUZDA ''40'' DEDİ

Jennifer Lopez (40): Pop müziğin ve sinemanın ünlü ismi Jennifer Lopez, 24 Temmuz'da 40 yaşına bastı. Eşi, şarkıcı Marc Anthony ile yaş günü partisi düzenleyen Lopez, Manhattan'daki Edison Ballroom'daki etkinlikte çok mutlu görünüyordu. Eşi tarafından organize edilen partide ünlü isimlerle birlikte yeni yaşını selamlayan Lopez, beyaz çiçeklerle süslenmiş salonda güzelliğiyle partinin yıldızı oldu.

Bir süre önce dünyaya ikiz bebekler getiren Lopez, Max ve Emme ismini verdiği bebekleriyle de yakından ilgileniyor.

Julia Roberts (41): ''Özel Bir Kadın-Pretty Woman'' filminin yıldızı Julia Roberts, eskisi kadar beyazperdede boy göstermese de güzelliğiyle isminden söz ettiriyor. 4 yaşındaki ikizleri ve 2 yaşındaki oğluyla mutluluk tablosu çizen Roberts, güzelliğini koruyan isimler arasında yer alıyor.

Carla Bruni-Sarkozy (41): Fransa'nın ''first lady''si Carla Bruni, yıllarca podyumlarda güzelliğiyle göz kamaştırdı. Müzik dünyasında da başarısını kanıtlayan Carla Bruni-Sarkozy, Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy ile hayatını birleştirdikten sonra dünya medyasının ilgi odağı oldu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...