Şirketler birbirini boyayacak!

Bu yıl ilki düzenlenecek olan '1. Kurumlar Arası Paintball Festivali' 10-11 Ekim 2009 tarihlerinde İstanbul Şile Yeşil Vadi Arena’da gerçekleşecek.

28.09.2009 - 14:51

Şirketler birbirini boyayacak!

“1. Kurumlar Arası Paintball Festivali” kapsamında Turkcell, Xerox, Acıbadem Sigorta, Acıbadem Mobil Sağlık, Johnson & Johnson, Fillo, Sanofi Aventis gibi ilaç, sağlık, bilişim, iletişim, finans, tekstil ve daha birçok sektörden 40 şirket/ takım ve 320 sporcu ile 2000’e yakın davetli kendi içlerinde oluşturdukları amatör takımlar ile 2 gün boyunca 'keyifli bir mücadele' yaşayacaklar.

Ünlü sanatçıların ve çeşitli müzik gruplarının sahne alacağı, dans çalışmalarının, ATV turlarının ve birçok aktivitenin düzenleneceği Paintball Festivali ile, kurumlara içlerinde takım olma ve yarışma keyfini şirket içi sinerji ve motivasyonla bütünleştirebilecekleri, sahada centilmence rakip, dışarıda dost şirketlerle birebir ilişkiler kurmalarını sağlayacakları bir ortam amaçlanıyor.

Festival komitesi Paintball Festivali ile 10-11 Ekim tarihlerinde İstanbul’da 40 kuruma ev sahipliği yapmasının ardından 17-18 Ekim tarihlerinde Ankara’daki kurumlar arasında festival’in ikinci ayağına Ankara’da ev sahipliği yapacak.

Türkiye’de bir ilk olacak olan '1. Kurumlar Arası Paintball Festivali'yle ilgi ayrıntılı bilgiye http://www.paintcore.org/ 'dan ulaşabilirsiniz.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...