‘Sırrını duyurmak istedi’

Evli olmasına rağmen rol arkadaşı Carrie Fisher’la beraberlik yaşadığı ortaya çıkan Harrison Ford, “Bunu açıklayacağını biliyordum, garip bir durumdu” dedi.

16.09.2017 - 16:00

rs_1024x759-161116122112-1024-harrison-ford-carrie-fisher.jpg

Harrison Ford, geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden ve ölmeden önce piyasaya çıkardığı ‘The Princess Diarist’ adlı kitabında aşk yaşadıklarını anlatan Carrie Fisher’la ilgili ilk kez yorum yaptı.

"BEKLENMEDİK BİR ŞEYDİ"

1976’da ‘Star Wars’ta başrolü paylaşan ikilinin senaryo gereği başlayan yakınlığının, gerçeğe dönüştüğü ortaya çıkmıştı. Fisher, “Harrison’a baktığımda bir kahramanı görüyordum. Beklenmedik bir şeydi. Çok nazikti, özel zamanlar yaşadık” şeklinde konuşmuştu.


Bu süreçte sessizliğini koruyan Ford, GQ dergisinin ekim sayısına verdiği röportajda şunları söyledi: “Benim için garip bir durumdu. Bunu açıklayacağını biliyordum, baskıdan önce kitabın bir kopyasını gönderdi. Yıllardır sır olarak sakladığı konuyu, kamuoyuna duyurmak istedi. Herhangi bir yorumda bulunmadım ve bunu ‘Evet’ kabul etti. Yaşamını yitirdiği için ileride bu konuyla ilgili bir daha konuşmayacağım.”

Sayfa Yükleniyor...