Sol Yanım 3. bölümde tesadüfler Selim ve Serra'yı yakınlaştırıyor

Star'ın yeni dizisi Sol Yanım'ın 3. bölümünde tesadüfler ve sırlar, Serra ve Selim’in aşkını körüklerken iyiden iyiye yakınlaşmasına yol açacak.

Haberler 04.12.2020 - 15:03

Sol Yanım 3. bölümde tesadüfler Selim ve Serra'yı yakınlaştırıyor

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği , Star TV’de ikinci bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yeni bölümünde geçmişin sırları yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. ‘Sol Yanım’ın finalin ardından yayınlanan üçüncü bölüm fragmanı da ilgi çekti.  

Partiden sonra yine kendini otele atan Selim babası İhsan’ın hışmına uğrarken Biricik ise Selim’in ilgisiz tavrından sonra bu kez taktik değiştirip Kutlusay Malikanesi’ni ziyaret etti. Biricik ailelerin yakınlığından faydalanmaya çalışsa da Selim’in Biricik’e olan soğuk tavrı değişmedi. Proje ödevi bahanesiyle Selim’in odasına kadar girmeyi başaran Biricik’in asıl planı ise çok farklıydı; bilgisayarına kurduğu bir program sayesinde Selim’in dünyasını gözetlemeye başladı. 

Hapisten yeni çıkmış Barbar ise Serra’ya görür görmez tutuldu. Mahallede Serra’ya musallat olan gençlere haddini bildiren Barbar’ın bu ilgisi Nazlım’ı içten içe kıskandırdı. Nilgün’ün kimseye haber vermeden ortadan kaybolmasını haber alan Serra, annesini ağabeyinin mezarlığın başında perişan bir halde buldu.  

Selim’le uğraşmaktan asla vazgeçmeyen Asena, Biricik’in annesi Tuğba ile görüştü. Selim’in çapkınlığından dem vurup Tuğba’yı dolduruşa getirmeye çalışması Biricik’in hırsını daha da körükledi. 

Selim yaşananlardan sonra gurur yapıp Serra’yla ders seanslarını bitirmek isteyince Serra onu yumuşak bir tavırla karşıladı ama ilk kavgasız anları korkunç bir olayla bölündü. Selim’e aşkından başka gözü hiçbir şeyi görmeyen Hülya çatıya çıkıp intihara kalkıştı. Travmatik geçmişinden ötürü bu konuda çok hassas olan Serra, Burak’ın yardımıyla çatıya çıkmayı başardı. Selim’in kendisi için ölümü göze almış kıza karşı umursamaz tavırları ise Serra’yı yaraladı. 

Serra tüm soğukkanlılıkla Hülya’yla konuşarak onu inmeye ikna edince okulda adeta kahraman oldu. Bütün okulu sallayan bu olay sonrasında Serra, Onur Hoca’nın da takdirini kazanırken tüm oklar Selim’e çevrildi ve Selim’in okuldaki karizmatik duruşu zedelendi. 

Serra’ya karşı her iyi çabası başarısızlıkla sonuçlanan Burak, ne yapacağını kestiremeyince Biricik duruma el attı. Selim’le Serra’nın yakınlaşmasından korkan Biricik, Burak’a taktikler vererek durumu lehine çevirmeye çalıştı. 

Finalde Burak, Serra’nın kapısını çalarken; Selim’in kapısını çaldığı kadının kim olduğu merak konusu oldu.

Sol Yanım’ın üçüncü bölümünde tesadüfler ve sırlar, Serra ve Selim’in aşkını körüklerken iyiden iyiye yakınlaşmasına yol açacak.

Burak, Serra’nın sırrını ele verecek mi? Biricik’in Selim’e karşı yeni hamlesi ne olacak? İlk görüşte aşık olan Barbar, Serra’yı elde etmek için nasıl bir yol izleyecek? İhsan Kutlusay ve Serra arasındaki sır ne? Selim’in kapısını çaldığı gizemli kadın kim?

Sol Yanım üçüncü bölümüyle perşembe akşamı StarTV ekranında olacak.

SOL YANIM 3. BÖLÜM FRAGMANI

Sayfa Yükleniyor...