Star'da sürprizlere hazır olun

Star TV yeni sezona farklı ve eğlenceli bir tanıtım filmiyle ilk adımı attı.

ntv.com.tr 08.09.2016 - 20:53 | Son Güncelleme : 08.09.2016 - 21:10

careousel

Şahane Damat, Hanım Köylü, Yüksek Sosyete ve İlker Ayrık’la Var Mısınız Yok Musunuz gibi güçlü yapımlarla tempolu bir yaz sezonunu ardında bırakan Star TV, yeni yayın dönemine oldukça farklı ve eğlenceli bir tanıtım filmiyle ilk adımı attı. Yeni sezonda ekranları renklendirecek yıldızları bir araya getiren tanıtım filmi dün akşam izleyiciyle buluştu.

FİLM HAKKINDA KISA KISA

Karakterler arasında geçen hikayelerin ön planda tutulduğu tanıtım filmi, dün akşam izleyici karşısına çıktı. Fikir ve tasarım ajansı Daire’nin kurucularından ödüllü grafiker Arda Aktaş’ın liderliğinde hazırlanan filmin yönetmenliğini oyuncu olarak tanıdığımız, şimdilerde rotasını yönetmenliğe çeviren başarılı isim Caner Özyurtlu üstlendi. Filmin görüntü yönetimi Murat Tunçel, müziği ise Ogün Dalka imzasını taşıyor.

SENİN STARIN

Star TV’nin yeni sloganı “Senin Starın” olarak belirlendi. Kişiselleştirmenin büyük önem kazandığı günümüzde, kanal yeni sloganıyla aidiyet duygusunu ve izleyici ile kanal arasındaki güçlü bağı vurguluyor.

STAR TV'NİN TANITIM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

RENGARENK BİR SEZON

Canlı bir arka planda gördüğümüz yıldızlar teatral ipuçlarıyla canlı ve rengarenk bir sezona işaret ediyor.

Filmde, kanalın logosunda yer alan altı rengin iç içe geçtiği bir renk yelpazesi kullanılıyor. Bu canlı renkler, Star TV’nin tekdüzelikten uzak, herkese seslenen içeriğini; yeni sezondaki çeşitliliği ve farklı renklerin birlikteliğinden doğan gücü yansıtıyor.

ÇEKİMLER 3 GÜN SÜRDÜ

75 kişilik bir ekibin görev aldığı tanıtım filmi çekimleri A Plus Stüdyoları’nda gerçekleştirildi.

Çekimlere yeni sezonda Star TV ekranlarını renklendirecek 29 star katıldı.

Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kiralık Aşk’ın genç yetenekleri Elçin Sangu ve Barış Arduç ile bu sezonda diziye katılan yıldızlar Müjde Uzman ve Seçkin Özdemir tanıtım filmine enerji katan ekran yüzleri oldu.

19 Eylül Pazartesi günü üçüncü sezonuyla ekranlara dönecek Paramparça’nın kadrosundan deneyimli oyuncular Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay ve Mine Tugay tanıtım filmi çekimlerinde hazır bulundular.

Yayın hayatına başladığı Star TV’ye, evine dönen Zuhal Topal her zamanki neşeli tavrıyla filmin enerjisini yükseltti.

Var Mısınız Yok Musunuz programına yeni bir soluk katan İlker Ayrık ise her zaman olduğu gibi hem seti hem de filmi daha da eğlenceli kıldı.

Ekranlara dönmeye hazırlanan, Star TV’nin başarılı haber spikeri Nazlı Çelik de tanıtım filmine renk katan isimler arasındaydı.

BU SEZON STAR’DA

Hazar Ergüçlü, Engin Öztürk, Meriç Aral ve Ozan Dolunay gibi genç yetenekleri kadrosunda bulunduran Yüksek Sosyete ile Neslihan Atagül, Burak Özçivit ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrolleri paylaştığı Kara Sevda dizisi yeni sezonda da izleyiciyi ekrana kitleyecek.

YENİ YAYIN DÖNEMİNİN SÜRPRİZLERİ

Merakla beklenen Cesur ve Güzel dizisinde başrolleri paylaşacak Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün ile Japon uyarlaması Anne dizisinde başrolü canlandıracak Vahide Perçin ve Cansu Dere de tanıtım filminde izleyiciye ilk kez merhaba dedi.


Yeni sezonda izleyiciyle tanışmaya hazırlanan, Gani Müjde’nin yazıp, Hamdi Alkan’ın yönettiği Hayat Bazen Tatlıdır’ın kadrosundan Birce Akalay, Ufuk Özkan ve Kanbolat Görkem Arslan çekimlerde bu yeni projeyle ilgli heyecanlarını paylaştı.

Yeni yayın döneminde izleyici ile buluşacak Mesut Yar, Seren Serengil ve Deniz Akkaya üçlüsü ile farklı formatıyla izleyiciyi kendine bağlayacak Aşk Kafe'nin sunucusu Kemal Doğulu da tanıtım filminde yer alıyor.

Sayfa Yükleniyor...