Survivor Duygu yarışmadan elendi  (Survivor Duygu Serap Salman kimdir, kaç yaşında ve nereli?)

Survivor 2021'e yedek yarışmacılardan dahil olacak isimler arasında yer alan Duygu Serap Salman, dün eleme gecesinde Survivor'a veda eden isim oldu. Peki Duygu Serap Salman kimdir, nereli ve kaç yaşında? işte merak edilenler...

03.02.2021 - 09:22

Survivor Duygu yarışmadan elendi  (Survivor Duygu Serap Salman kimdir, kaç yaşında ve nereli?)

survivor'da bu haftanın eleme adayları olan Duygu, Ayşe ve Reşat arasında SMS mücadelesi yaşandı. Oylama sonuçlarına göre Survivor'a ve adaya veda eden isim Duygu oldu.

Survivor 2021 macerası erken biten Duygu, duygularına hakim olmakta zorlandı. Acun Ilıcalı da yarışmacının elenmesinden dolayı üzgün olduğunu söyledi.

"2020 ELEMELERİNE GELEMEDİ"

Acun Ilıcalı Duygu Serap Salman’ın geçen sene trafik kazası sebebiyle survivor 2020 elemelerine gelemediğini açıklamıştı.

Kendisini anlatan Duygu, ''Benim için duygusal bir an. Benim için ihtimali olmayan bir şeydi. 1.5 yıldır bu ana hazırlanıyorum, duygusalım. Burayı parçalamaya geldim. Güç eşittir ben. Duygusal ilerlemeyeceğim, başarmak ve kazanmak için geldim. Birikmişliğim çok fazla'' ifadelerini kullandı.

survivor DUYGU SERAP SALMAN KİMDİR ?


Survivor gönüllüler kadrosuna katılan Duygu Serap Salman, 19 Mayıs 1997 doğumludur. 24 yaşındaki Duygu Serap Salman Ağrı Doğubeyazıt doğumludur ve  İstanbul'da yaşamaktadır.

6 yaşından bu yana spor ile ilgili olduğunu söyleyen Survivor Duygu Salman, neredeyse dahil olmadığı branş kalmadığını ifade ediyor.

Survivor 2021’de Gönüllüler takımı adına yarışacak olan Duygu Serap Salman fiziksel olarak hızlı ve kuvvetli olduğunu dile getiriyor. Survivor Duygu, 1.67 boya ve 61 kiloya sahip.

Duygu Serap Salman, Yeni Levent Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Haliç Üniversitesi BESYÖ bölümünü kazanıyor ve bölümü yarıda bırakıyor.

Voleybol, hentbol, futbol, MMA, boks, crossfit ile ilgilendiğini söyleyen Survivor Duygu, bu sporların bir çoğunda iyi durumda olduğunu dile getiriyor.

2021 Survivor yarışmacısı Duygu Serap, 3 kız 2 erkek kardeşi olduğunu belirtiyor. Survivor Duygu, yarışmayı kazanması halinde yarım kalan eğitimlerini tamamlamayı hedefliyor.

NTV uygulamasını indirin, gelişmelerden haberdar olun

google-play app-store Huawei App Gallery

Sayfa Yükleniyor...