Hakan: Survivor'da operasyon yapıldı

Survivor'ın eski yarışmacılarından Hakan Hatipoğlu, Serkay ve Damla'yı Gizem Kerimoğlu'na karşı eleme adayı çıkaran gönüllüler takımının, büyük bir operasyona imza attıklarını iddia etti.

19.05.2016 - 09:21

Hakan: Survivor'da operasyon yapıldı

Hakan Hatipoğlu, TV'8'de yayınlanan 'Survivor Panorama' programında çok çarpıcı bir iddiada bulundu.

"SURVIVOR'IN İLK OPERASYONU YAŞANDI"

Gizem Kerimoğlu'nun elenmesini değerlendiren Hatipoğlu, "Bir duruşu temsil ettiğin zaman izleyici bunu alıyor. Ne zamanki yalpalıyorsun, izleyici de o zaman seni bırakıyor. Gizem Kerimoğlu baştan beri bu arkadaşların yanına geçseydi belki şu an adadaydı. Eğer tek başına durmaya devam etseydi yine adadaydı.

"OPERASYON CESARET İSTER"

Farklı davrandığı için izleyici gitmesini hızlandırdı. Survivor'ın başından beri ilk defa bir operasyon gördük. Survivor'ın ilk operasyonu yaşandı. Operasyon biraz cesaret ister.

Serkay ve Damla eleme adayı olarak çıktı, bu bedeli neden ödediler? Kerimoğlu'nu göndermek içindi. Risk tuttu mu, tuttu. İşte operasyon budur" ifadelerini kullandı.

Gönüllüler takımını tebrik eden Hakan Hatipoğlu, "Arkadaşları 'İyi niyetle yazmış' diyorlar ama yalan. Adada bunların hepsi konuşulmuş. Bütün olay Gizem Kerimoğlu'nu göndermek. Gönüllüleri tebrik ediyorum. Kemik kadronun kaymağını yediler" ifadelerini kullandı.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...