Tanem Sivar ikinci çocuğunu dünyaya getirdi

Yaklaşık üç sene önce Edhem Dirvana ile evlendikten sonra ilk çocuğu Süleyman'ı kucağına alan sunucu Tanem Sivar, ikinci kez anne oldu. Çift bebeklerine Kemal ismini verdi.

28.03.2021 - 16:04

Tanem Sivar ikinci çocuğunu dünyaya getirdi

Sunucu Tanem Sivar, 2015 yılında hayatını yelken sporcusu Edhem Dirvana ile birleştirmiş, iki yıl sonra da oğlu Süleyman’ı kucağına almıştı. Tanem Sivar, dün gece ikinci kez annelik sevincini yaşadı. Çift bebeklerine Kemal ismini verdi.

Edhem Dirvana, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa bu notu düştü; "Geldi gönlümüzün sultanı, Kemalimiz. Dün gece saat 23.00'te Tanem nur topu gibi bir evlat getirdi bu dünyaya. İkinci defa baba olma sevincini yaşattığın, hayatına beni kabul ettiğin için sonsuz teşekkürler canım karıcığım. Seni çok seviyorum. İyi ki evlendik de bu çocukları yaptık. Bahtın açık olsun canım oğlum Kemalim. Hoş geldin aramıza, ülkene ve dünyaya faydalı bir birey olarak yetişmen için buradayız, kıymetini bil, şımarma akıllı ol!"

BODRUM'A YERLEŞTİLER

Tanem Sivar, ikinci çocuğuna hamile kaldıktan sonra İstanbul defterini kapatmış ve ailesiyle birlikte Bodrum'a yerleşmişti. Yat kulübü sahibi olan Edhem Dirvana’nın işinden dolayı tüm yazı Marmaris Bozburun’da geçiren çift, pandemi nedeniyle İstanbul’a dönmeyi askıya almıştı.

Bodrum Bitez’den ev alan Tanem Sivar-Edhem Dirvana çiftinin bu kararı vermesinde ise işleri olmadığı sürece Bodrum'da yaşama kararı alan yakın arkadaşları Özge Özpirinçci ve sevgilisi Burak Yamantürk’ün de payı var.

Sayfa Yükleniyor...