Tarkan siteyi 20 dakikada kilitledi

Tarkan hayranları biletler satışa çıkar çıkmaz biletix.com sitesine akın etti. Öyle ki 20 dakika içinde sayfa kilitlendi ve "Lütfen daha sonra deneyiniz" uyarısı çıktı.

05.08.2016 - 10:12

Tarkan siteyi 20 dakikada kilitledi

Tarkan geçen yaz Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava'da 6 konser vermiş, 4 tanesi de Türkiye'yi yasa boğan şehitler nedeniyle Ekim başına ertelenmişti. Ancak bu tarihler önce sağanak yağmura sonra 43 yaşındaki sanatçının geçirdiği gribal enfeksiyona takılmıştı.

TARİHLER BELLİ OLDU

3 kez ertelenen organizasyon 10 Ekim'de Ankara katliamı yaşanınca tamamen iptal olmuştu. Bu yılki Tarkan konserleri dün açıklandı: 3-4-6 Eylül'de Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkacak.

Geçen yıl hevesleri kursağında kalan Tarkan hayranları biletler satışa çıkar çıkmaz biletix.com sitesine akın etti. Öyle ki 20 dakika içinde sayfa kilitlendi ve "Lütfen daha sonra deneyiniz" uyarısı çıktı.

Tarkan sevenler şimdiden sosyal medyada "Daha çok konser istiyoruz" diyerek kampanya başlattı. Megastar'ı en önden izlemenin bedeli; 500 TL. Diğer biletler ise 75 TL ile 350 TL arasında değişiyor.

Sayfa Yükleniyor...