Tolga Çevik'ten sağlık durumu hakkında açıklama

Komedyen Tolga Çevik'in iki yıl sonra tekrar trafik kazası geçirdi. Çevik sağlık durumu hakkında sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

27.02.2017 - 13:23 | Son Güncelleme : 28.02.2017 - 12:51

fft99_mf5651524.Jpeg

Oyuncu ve komedyen Tolga Çevik, önceki gün İzmir Çeşme'de trafik kazası geçirdi. 

Çevik'in yapılan kontrollerde sağlık durumunun iyi olduğu anlaşıldı. Ünlü komedyenin kullandığı lüks araçta maddi hasar meydana geldi.

TOLGA ÇEVİK'TEN SAĞLIK DURUMU HAKKINDA AÇIKLAMA

Çevik sosyal medyadan yaptığı açıklamada, "sevgili dostlar, minik bi kaza oldu ama sallandığı gibi hastane, kontrol, bunlar gerçek değil. Gayet iyiyim, sizleri seviyorum"

ÇEKİMLERDE KOLUNU ÇATLATTI

42 yaşındaki komedyen, geçen yıl savaş pilotonu canlandırdığı oyunun çekimi sırasında kolunu çatlatmıştı

Çevik, iki yıl önce ise 1 milyon 200 bin lira değerindeki Mercedes marka otomobiliyle İstanbul'da Bağdat Caddesi'nde kaza geçirmişti.

TOLGA ÇEVİK KİMDİR?

12 Mayıs 1974’te İstanbul’da dünyaya gelen Tolga Çevik tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur. Avrupa Yakası dizisinde “Sacit” karakterini canlandıran Tolga Çevik daha sonra Komedi Dükkanı adlı programla kariyerine devam etti.

2014’te Arkadaşım Hoşgeldin’le kendinden söz ettiren Çevik daha sonra Müdür Ne’aptın programını yaptı.

Sen Benim Her Şeyimsin, Patron Mutlu Son İstiyor, Sen Kimsin?, Organize İşler, Hızlı Adımlar, Vizontele Tuuba, Vizontele, Herkes Kendi Evinde ve Köçek gibi filmlerde rol alan oyuncu Cem Yılmaz’ın kardeşi Özge Yılmaz ile evli ve iki çocuğu var.

Sayfa Yükleniyor...