TV dizisi "Ezel"de Bade karakterini canlandıran Berrak Tüzünataç ile oyuncu Nejat İşler, bir süre önce sona erdirdikleri aşklarına kaldığı yerden devam etme kararı aldı.

Vatan'ın haberine göre, 2009'da birlikte olmaya başlayan çift, 1.5 yıl birlikte olduktan sonra ilişkilerini noktalama kararı almıştı. Ayrılığın ardından Şahan Gökbakar ile görüntülenen Tüzünataç, eski sevgilisiyle kopamayarak bir süre sonra yeniden İşler ile bir araya gelmişti.

Çift, kısa süre önce ikinci kez birlikte olmayı denediklerini ancak başaramadıklarını söyleyerek yine ayrılmıştı. Bu ayrılığa da fazla dayanamayan Tüzünataç ve İşler, önceki gece yeniden bir araya geldi.

Beyoğlu'ndaki Roxy adlı bara giden çiftin ısrarıyla sabah 05:00'te kapanan mekân, gün ağarana kadar açık kaldı. Sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen çift, geceyi 07:00'de sonlandırdı. Birlikte görüntü vermemek için büyük çaba harcayan Tüzünataç ve İşler, önce mekânı arka kapıdan terk etmeye çalıştı.

Bu denemelerinde başarılı olamayan çift, ardından montlarını giyip tanınmadan taksiyle hızla uzaklaşmayı düşündü. Tüm denemeleri başarısızlıkla sonuçlanan çift, sonunda inatlarını yenip mekândan el ele ayrıldı.