Ufak Tefek Cinayetler dizi müziği Yaralı Ruhlar Bahçesi (Fırat Ağacık)

Star TV’nin sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler’de izleyici karşısına çıkan ve ses getiren Fırat Ağacık'ın söylediği Yaralı Ruhlar Bahçesi adlı şarkı için özel bir klip çekildi.

20.12.2017 - 16:31 | Son Güncelleme : 20.12.2017 - 16:58

Ufak Tefek Cinayetler dizi müziği Yaralı Ruhlar Bahçesi (Fırat Ağacık)

Ufak Tefek Cinayetler dizisinde çalan şarkıya klip çekildi. 

Oyuncu kadrosu, hikayesi ve kurgusuyla olduğu kadar dizide çalan şarkılarla da adından söz ettiren Ufak Tefek Cinayetler, Yaralı Ruhlar Bahçesi şarkısına birinci bölümünden itibaren yer vermeye başlamıştı. Sözü ve bestesi Can Temiz’e ait olan ve Fırat Ağacık’ın seslendirdiği şarkı, hayranların büyük beğenisini kazanıyordu. Sonunda, gelen yoğun talepler üzerine şarkı için özel bir klip çekildi.

Ufak Tefek Cinayetler dizi müziği Yaralı Ruhlar Bahçesi - Dinle

Yaralı Ruhlar Bahçesi’nin klibinin çekimleri dizinin ana mekanlarında gerçekleştirilirken solist Fırat Ağacık, dizinin sevilen oyuncularıyla birlikte kamera karşısına geçti.

Ay Yapım imzalı Ufak Tefek Cinayetler’in yönetmen koltuğunda Ali Bilgin ve Deniz Yorulmazer var. Dizinin senaryosunu Meriç Acemi kaleme alırken oyuncu kadrosunda Gökçe Bahadır, Mert Fırat, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Yıldıray Şahinler, Bade İşçil, Ferit Aktuğ, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Duygu Sarışın ve Hayal Köseoğlu başı çekiyor.

Ufak Tefek Cinayetler her Salı 20.00’da Star TV’de izleyici karşısına çıkıyor.

Sayfa Yükleniyor...