Çağdaş Onur Öztürk kaza geçirdi

Oyuncu Çağdaş Onur Öztürk “Diriliş Ertuğrul” dizisindeki rolü için binicilik eğitimi alırken attan düştü. Öztürk için hastaneden ilk açıklama yapıldı.

Haberler 10.09.2016 - 10:31 | Son Güncelleme : 10.09.2016 - 15:52

Çağdaş Onur Öztürk kaza geçirdi

Kuzey Güney, Sakarya Fırat ve Kış Güneşi gibi dizilerde rol alan Çağdaş Onur Öztürk yeni sezonda 'Diriliş Ertuğrul'un kadrosuna dahil oldu. Öztürk rolü için Şile'de aldığı binicilik eğitimi sırasında atın mıcırlı alanda hızlanması sonucu attan düşerek elmacık kemiği, köprücük kemiği ve bileğini kırdı.

Ümraniye Devlet Hastanesi’nin Acil Servisi’ne kaldırılan ve durumunun ağır olduğu öğrenilen 37 yaşındaki oyuncu acılarını hissetmemesi için uyutuldu. Öztürk, eşinin verdiği imzalı izinle Maslak'ta özel bir hastaneye nakledilerek ameliyata alınacak.

HASTANEDEN AÇIKLAMA

Sanatçının sağlık durumuyla ilgili bir açıklama yapan Acıbadem Maslak Hastanesi Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek şunları söyledi: “ Çağdaş Onur Öztürk’e yapılan tıbbi değerlendirme sonucunda, elmacık kemiğinde, kol kemiğinde ve el bilek kemiğinde kırıklar saptanmıştır. Bugün öğleden sonra, kırıklar için Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı/Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Metin Uzun ve Estetik, Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Yazar tarafından operasyon planlanmaktadır. Ameliyat sonrası tedavisine kısa bir süre daha hastanemizde devam edilecektir. Sanatçımızın hayati bir riski bulunmamaktadır"

ÇAĞDAŞ ONUR ÖZTÜRK KİMDİR?

16 Ağustos 1979 yılında doğmuştur. Ege Üniversitesi'nde Peyzaj Mimarlığı Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Konservatuar Bölümü eğitimlerini alarak mezun olan oyuncu Sivas'lıdır. Öztürk'ün rol aldığı projeler ise şöyle:

Kendine İyi Bak
Düşler Ve Umutlar
Kuzey Güney
Böyle Bitmesin
Sakarya Fırat
Gazi DiziOyunculari.Biz
Doğruluk Ekseni
Yaz’ın Öyküsü

Sayfa Yükleniyor...