Ünlü oyuncu Streisand'in eşyaları satıldı

Ünlü oyuncu Barbara Streisand, gelirini hayır kurumlarına bağışlamak için New York, Malibu ve Beverly Hills'te bulunan evlerindeki eşyalarını sattı.

19.10.2009 - 17:25

Ünlü oyuncu Streisand'in eşyaları satıldı

Ünlü oyuncu Barbara Streisand'in The Way We Were ve Meet The Fockers gibi filmlerde giydiği kostümler açık artırmayla binlerce dolara alıcı buldu.

Oyuncunun The Way We Were filminde giydiği pembe sabahlık 6 bin dolara satılırken, Meet The Fockers filminde giydiği kıyafet ise 3.500 dolara satıldı. Streisand, yardım kuruluşlarına bağışta bulunmak için kitaplarından giysilerine 500 parça eşyayı açık artırma ile sattı.

En yüksek fiyata alıcı bulan eşyaların başında 15 bin dolarla Stickley marka bir Çin kabini geldi. İkinci sırada ise oyuncunun On A Clear Day You Can See Forever filminde giydiği ve 3.500 dolara alıcı bulan bir peruk vardı.

Julien's Müzayede Evi'nde gerçekleştirilen ve iki gün süren satışlara ise ilgi büyüktü. En çok ilgiyi ise Streisand'in kişisel eşyalarına oldu.

Müzayede Evi'nin müdürü Darren Julien, oyuncunun New York, Malibu ve Beverly Hills'teki evinden eşyaların satıldığın söyledi.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...