Ünlüsü bol, taklidi benzersiz yarışma: Benzemez Kimse Sana

Ünlüsü bol, taklidi benzersiz, jürisi emsalsiz yarışma ‘Benzemez Kimse Sana’ için geri sayım başladı. Dünyada ve Türkiye’de yayınlandığı her dönem şova dönüşen ‘Benzemez Kimse Sana’nın üçüncü sezonu, 24 Ocak Cumartesi akşamı Star TV’de yayınlanacak.

ntv.com.tr 19.01.2015 - 18:26

Ünlüsü bol, taklidi benzersiz yarışma: Benzemez Kimse Sana

İLK ŞAMPİYON ÜMİT ERDİM BU SEZONUN JÜRİSİ 

İspanya’dan Portekiz’e, Çin’den Amerika’ya kadar dünyanın onlarca ülkesinde yayınlanan ve reyting rekorlarına imza atan ‘Your Face Sounds Familiar’, Türkiye’deki adıyla “Benzemez Kimse Sana" efsanesinin üçüncü dönem jürisinde her sezon olduğu gibi yine ekranların Huysuz’u, usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu var.

Dursunoğlu’nun yanı sıra Türk popunun kraliçesi Nükhet Duru ve Benzemez Kimse Sana’nın sezon şampiyonu Ümit Erdim de jüride yerini aldı.

Yarışmanın sunuculuğunu ilk sezondan bu yana Benzemez Kimse Sana’nın ‘vazgeçilmez’ ismi Murat Başoğlu üstlenirken, müzik direktörlüğünü ise, besteci ve aranjör olarak Türk müziğine adını altın harflerle yazdıran Attila Özdemiroğlu yapacak.

ÜÇÜNCÜ SEZONUN BENZERSİZ YARIŞMACILARI

Madonna’dan Lady Gaga’ya, Barış Manço’dan  Tarkan’a, Zeki Müren’den Michael Jackson’a kadar yüzlerce ‘ikonik sanatçı’nın geçmişten günümüze en popüler şarkılarını ‘Benzemez Kimse Sana’ sahnesinde, temsil ettikleri vakıf veya dernekler için canlandırarak isimler de belli oldu.

Benzemez Kimse Sana’nın üçüncü sezonunda, Çocuklar Duymasın’ın patronu oyuncu ve vokalist Demet Tuncer, VINE fenomeni Eylül Öztürk (Memeli Mestan), Bir Demet Tiyatro’nun Asuman’ı oyuncu Deniz Özerman, Türkiye 2. Güzeli Berrin Keklikler, Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürü “Aşk Doktoru” Mehmet Coşkundeniz, sunucu ve oyuncu Hakan Ka, Star TV’nin başarılı dizisi Aşkın Bedeli’nin yakışıklı oyuncusu Özgür Özberk ve Mandıra Filozofu, oyuncu Eser Eyüboğlu yer alacak.

Sayfa Yükleniyor...