Vogue ve Arçelik en iyi tasarımları seçiyor!

Teknoloji, inovasyon ve fonksiyonelliği temsil eden Çelik ve tasarım, estetik, stil ve zarafet sembolü Çeliknaz 2012'nin ilk yeniliğini sunar: Arçelik In Love serisi çamaşır makinesi.

11.04.2012 - 23:12

Vogue ve Arçelik en iyi tasarımları seçiyor!

Çarpıcı renkleri ve göz alıcı tasarımıyla görenleri hayran bırakacak olan bu çamaşır makineleri 'A+++' ürünlere kıyasla yüzde 30 daha az enerji tüketiyor. Üstelik ağırlık, buhar, sıcaklık, su miktarı, su basıncı, durulama, devir ve voltaj sensörleri gibi bütün gerekli özellikleri kontrol eden Multisensör sayesinde etkin bir yıkama sunuyor.

In Love serisi çamaşır makinesi, sadece 20 dakikada, üzerine koku sinmiş narin çamaşırları havalandırma programı sayesinde yıpratmadan temizleyerek, yeni yıkanmışçasına kullanım imkanı veriyor. Oluşabilecek kırışıklıkları açarak kolayca ve hızlıca ütülenmesini de sağlıyor.

Arçelik In Love Serisi çamaşır makinesi, gece modu sayesinde pamuklu çamaşırlarda son sıkmayı yapmayıp çamaşırları suda bekletme özelliğine de sahip. Ayrıca Woolmark onaylı program sayesinde makinede yıkanabilir yünlü giysiler de yıpranmadan yıkanabiliyor. Multisensör teknolojisi ve özel programlarıyla benzersiz bir yıkama deneyimi sunuyor, size de sadece keyifle seyretmek kalıyor.

Peki siz de bu teknoloji ve tasarımın eşsiz buluşması çamaşır makinelerinden birine sahip olmak istemez misiniz? O zaman işte fırsat. Yapmanız gereken favori renginizdeki çamaşır makinesini seçmek. Ardından Vogue.com'dan ve arzu edilen görsellerden Pinterest'te panonuzu oluşturun. Belirlenmiş kriterlere uygun olarak sosyal ağlarda #pinloveArcelik hashtag'i ile paylaşın.

Yarışmayı siz kazanın, seçtiğiniz renkteki Arçelik In Love serisi çamaşır makinesi sizin olsun.

Arçelik In Love Çamaşır Makinesi Kazanın!

ARÇELİK IN LOVE serisi renkli çamaşır makinelerinden İSTEDİĞİNİZ BİR RENGİ kullanarak PINTEREST'te pano hazırlayın. İlhamını In Love tasarımından alan panonuzu Vogue Türkiye editörleri değerlendirsin. Kazanan panolar Vogue.com'da yayınlansın.

10 Nisan-24 Nisan 2012 tarihleri arasındaki yarışmaya katılmak için:

1.@pinloveArcelik'i Pinterest'te takip edin: http://pinterest.com/pinloveArcelik/

2.İçerisinde pinloveArcelik geçen başlıkta bir pano yaratın (örnek,'pinlovearcelik beyaz düş', 'pinlovearcelik siyah kuğu').

3.Panonuzu favori renginizde bir Arçelik In Love çamaşır makinesi ekleyerek oluşturmaya başlayın. Arçelik In Love çamaşır makinesini Foto Galeri 'den pin'leyebilir ya da http://pinterest.com/pinlovearcelik/arcelik-in-love-serisi/ linkindeki panodan repin'leyebilirsiniz.

4.Panoları, Vogue.com.tr web sitesindeki görsellerle ve/veya arzu edilen görsellerle oluşturun.

5.http://www.pinterest.com/pinloveArcelik;
içerisindeki http://vog.vg/pinlovearcelikkural linkindeki yarışma kuralları panosu altına Ad Soyad ve E-posta adresinizle birlikte bitmiş panonun linkini, yorum kısmına yapıştırın. Sonra bu linki, #pinloveArcelik hashtag’iyle tweet’leyin.

Detaylı bilgi ve yarışma koşulları için tıklayın.

Foto Galeri için tıklayın.. 

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...