'Yaptığı her filmle daha da iyileşiyor'

Kanserle mücadele eden ve doktorların yüzde 80 yaşama ihtimali olduğunu söyleyen Michael Douglas'ın ödülünü, onun adına en yakın arkadaşı aldı ve bakın o sırada izleyicilere nasıl seslendi...

05.10.2010 - 12:40

'Yaptığı her filmle daha da iyileşiyor'

Ünlü aktör bugün New York’ta kızını okuluna götürürken görüntülendi. 66 yaşındaki oyuncu, gırtlak kanseriyle savaşmak için sıkıntı verici bir tedavi görüyor. Doktorlar Michael Douglas’a hayatta kalma şansının yüzde 80 olduğunu söylediler.


Douglas yeniden sağlığına kavuşmaya odaklanırken, dostu Danny DeVito ise Zürih’e uçtu ve Zürih Film Festivali’nde "Altın İkon Ödülü"nü onun adına aldı.

YAPTIĞI HER FİLMLE DAHA DA İYİLEŞİYOR
"Romancing the Stone" ve "Jewel of the Nile" filmlerinde, Douglas ile başrolü paylaşan DeVito, ödülü alırken izleyicilere şöyle seslendi:

"Michael gayet güçlü. Yaptığı her filmle daha da iyileşiyor. Bu yüzden de ona daha çok çalışmasını söylüyorum."

Danny DeVito Danny DeVito

Geçen hafta Douglas’ın eşi Catherine Zeta-Jones Ryder Kupası’nın açılış törenine katıldıktan sonra kupayı izleme planlarını iptal etmişti.

Oscar ödüllü aktris, kanserle mücadele eden kocasıyla beraber vakit geçirmek için yeni bir filmde rol almaktan da vazgeçti.

40 yaşındaki Zeta-Jones, Kenneth Branagh ve Michelle Williams ile beraber "My Week With Marilyn" filminde oynayacak ve "Vivien Leigh"i canlandıracaktı.

Aktrisin bu rolü oynamaya hevesli olduğu söyleniyordu.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...