Yine Antalya; yine balkon faciası!

Barda birlikte alkol aldığı erkek arkadaşının evine giden manken, 5. katın balkonundan düşüp öldü. Genç kız, ölümünden bir gün önce Facebook’ta ihanete uğradığını yazmıştı.

Haberler 25.07.2010 - 10:18

Yine Antalya; yine balkon faciası!

Antalya, Mankenler Kraliçesi Aslı Baş’ı toprağa verdiği günün gecesi ikinci bir mankenin ölümüyle sarsıldı.

DHA'nın haberine göre; olay, dün saat 05.00 sıralarında Fener Mahallesi’nde bir sitede meydana geldi. 6 katlı apartmanın 5. katında bulunan balkondan bir kadının çığlıklarını duyan site sakinleri, polisi aradı.

Ekipler binanın yanında bulunan bilgisayar mağazasının çatısında 22 yaşındaki Burcu Aluç’u kanlar içerisinde buldu. Olay yerinde hayatını kaybeden Aluç’un düştüğü evde oturan İbrahim T. gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. 

İbrahim T., ifadesinde 1 ay önce tanıştığı Aluç’la o gece bir barda içki içip daha sonra eve geldiklerini söyledi. T., çığlık üzerine balkona koştuğunu ve Aluç’u düştüğü yerde kanlar içerisinde gördüğünü belirtti. Polis, olayın intihar mı, cinayet mi olduğunu belirlemek için araştırmalarını sürdürüyor.

Evlenip boşandığı ve 3 yaşında bir oğlu olduğu saptanan Burcu Aluç’un bir ajansa bağlı olarak deri mağazalarında mankenlik yaptığı belirlendi.

Burcu Aluç’un otopsisinde 1.37 promil alkollü olduğu belirlendi. Genç kızın cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi Finike’ye götürürüldü.

SEVGİLİ, DAHA GÜZELİNİ BULUNCA SATARMIŞ
Aluç’un, Facebook’taki sitesine ölümünden bir gün önce ihanete uğradığını, terk edildiğini belirten yazılar yazdığı da ortaya çıktı:

- “Bin kere dönersen geçmişe bin kere ihanete uğrarsın.”

- “Aşk dediğin şarkı bitinceye kadarmış, sevgili dediğin daha güzelini bulunca SATANMIŞ...!”

- “Ben yokmuşum gibi davranırsan sen hiç olmamışsın gibi davranırım ‘kırılırsın’!!!...”


Sayfa Yükleniyor...