Yüksek Sosyete 9. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Yüksek Sosyete'nin 8. bölüm final sahnesinde Mert'in (Ozan Dolunay) geçirdiği kaza 9. bölüme de damga vurdu. Dizinin yeni bölüm ilk fragmanında başta Ece (Meriç Aral) olmak üzere Mert'i sevenlerin gözyaşları ve pişmanlıkları dikkat çekti. Yüksek Sosyete'nin yeni yayınlanan 9. bölüm 2. bölüm fragmanında ise Kerem'in, Cansu'ya gerçeği itiraf ettiği sahne çok konuşuldu. İşte Yüksek Sosyete 9, bölüm fragmanları ve son bölüm özeti.

12.08.2016 - 13:17 | Son Güncelleme : 16.08.2016 - 15:03

Yüksek Sosyete 9. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Star TV'nin yaza damga vuran dizisi Yüksek Sosyete 8. son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Cansu ve Kerem'in bir araya gelmesi izleyenlere keyifli dakikalar yaşattırken merakla beklenen 9. yeni bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Ece ve Mert arasındaki gel gitli yakınlaşma ise devam ediyor. İşte Yüksek Sosyete son bölümde yaşananlar:

YÜKSEK SOSYETE'NİN 8. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Cansu'ya unutamayacağı bir gece vaad eden Kerem (Engin Öztürk) sözünü tuttu ve masal gibi gecede ikili arasında romantik anlar yaşandı. Mert ise son bir şans verdiği Ece'nin kararsız kalması üzerine sonunda pes etti.

 Mert, Ece'yi kandırmak için son çareyi onu kıskandırmakta aradı. 
 Mert, Ece'yi kandırmak için son çareyi onu kıskandırmakta aradı. 

ECE TESELLİYİ CANSU'DA BULDU

Cansu, düğün gecesi öğrendiklerinden sonra annesinden her şey için özür diledi ancak onu asla affetmeyeceğini söyledi. Ece ise Mert ile birlikte olma konusunda kendisiyle olan kavgasında, teselliyi Cansu'ya sarılarak buldu.

METİN EVDEN KOVULDU

Süreyya (Zuhal Olcay) tarafından evden kovulan Metin, (Hakkı Ergök) Işıl'ın (Ceyda Tepeliler) sunduğu teklife karşı takındığı tavırla, onun da kendisine sırt çevirmesine sebep oldu.

 Levent ile Buzlar Kraliçesi Süreyya Koran proje için görüşmelere başladı.
 Levent ile Buzlar Kraliçesi Süreyya Koran proje için görüşmelere başladı.

LEVENT PROJE İÇİN SÜREYYA'DAN ONAY ALDI

Levent (Nihat Altınkaya) ve Bedia'nın (Aliye Uzunatağan) yeni işbirliği sayesinde Levent, Süreyya'dan 'evet' yanıtı almayı başardı.

FİNAL SAHNESİNE DAMGA VURAN KAZA

Kurulu kaçıran Mert ile Ece'in öpüştüğünü öğrenince Cansu'ya gerçekleri açıklamaya karar veren Kerem son anda kötü bir sürprizle karşılaştı. Kerem'i durdurmak için peşinden koşan Mert kaza geçirdi.

 Mert'in tavırları karşısında kafası karışan Ece, karar vermekte zorlanıyor.
 Mert'in tavırları karşısında kafası karışan Ece, karar vermekte zorlanıyor.

YÜKSEK SOSYETE 9. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK

Peki Yüksek Sosyete'nin gelecek 9. yeni bölümünde neler olacak? 9 yeni bölüm fragmanında neler ortaya çıkacak? İşte cevabı merakla beklenen o sorular: 

Mert'in geçirdiği kaza, Kerem'in gerçekleri açıklamasına engelleyecek mi?
Mert ile bir ilişkiye başlayıp başlamamakta kafası karışan Ece kaza sonrası ne yapacak? 
İki kadın tarafından da sırt çevrilen Metin'in bundan sonra ki hamlesi ne olacak?
Süreyya, aynı projede çalışmaya karar verdiği Avukat Levent'in kurları karşısında ne yapacak?

İşte bu sorular önce Yüksek Sosyete'nin 9. bölüm yeni fragmanında sonra 9. yeni bölümünde cevap bulacak.

 Cansu, Ece'nin kendisini affetmesini beklerken Kerem ile daha da yakınlaşıyor. 
 Cansu, Ece'nin kendisini affetmesini beklerken Kerem ile daha da yakınlaşıyor. 

YÜKSEK SOSYETE 9. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

YÜKSEK SOSYETE 9. BÖLÜM 2. FRAGMAN - İZLE

Yüksek Sosyete'nin 9. bölüm ilk fragmanına kaza geçiren Mert'in yaşam mücadelesi ve sevdiklerinin gözyaşları damga vurdu. Yüksek Sosyete 9. bölüm 2. fragmanında ise yine Kerem ile Cansu arasında yaşananlar dikkat çekti. Fragman sonrası dizinin yeni bölümünde Kerem'in, gerçekte Mert olmadığını itiraf etmesi bekleniyor. 

YAZIN EN İDDİA DİZİSİ YÜKSEK SOSYETE

Bi Yapım’ın yeni dizisi, iki yıldız ismi bir araya getirdi! ‘Yüksek Sosyete’de başrolleri Engin Öztürk ve Hazar Ergüçlü paylaşıyor.

Hayatta ait oldukları yeri arayan, farklı dünyalardan iki gencin hikayesini anlatan Yüksek Sosyete’de Engin Öztürk; emektar bir ailenin zor koşullarda büyüttüğü tek oğlu ‘Kerem’, Hazar Ergüçlü ise ağzında gümüş kaşıkla doğmuş, içinde yaşadığı görkemli dünyaya rağmen mutsuz ‘Cansu’ olarak izleyiciyle buluşuyor.

 YÜKSEK SOSYETE PERŞEMBE AKŞAMLARI STAR TV'DE

Birinin hayatının diğerinin hayali olduğu bir dünyada, yer değiştirerek ‘ait olduğu yeri’ bulmak isteyen Kerem ve Cansu belki de aşk sayesinde tüm farkları, sınıfları, kaderi yenmeyi başarıyor.

 Senaryosunu ‘Yazı Odası’nın yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun yaptığı ‘Yüksek Sosyete’ Perşembe 20.00'da Star TV'de ekrana geliyor.

Sayfa Yükleniyor...