Yüksek Sosyete 11. bölümde sırlar ortaya çıkacak mı? (Yeni fragman izle)

Yüksek Sosyete'nin 10. bölümüne Kerem'in (Engin Öztürk) itirafı damga vurdu. Ancak Yüksek Sosyete 11. yeni bölümünde Mert (Ozan Dolunay) ile Cansu'yu (Hazar Ergüçlü) zor bir sınav bekliyor. Çünkü Yüksek Sosyete'nin 11. yeni bölüm fragmanı Mert ile Cansu'nun gerçek kimliklerinin ortaya çıkacağına dair ipuçları içeriyor. İşte Yüksek Sosyete'nin 11. yeni bölüm fragmanı ve merak edilenler..

18.08.2016 - 16:15 | Son Güncelleme : 29.08.2016 - 16:11

Yüksek Sosyete 11. bölümde sırlar ortaya çıkacak mı? (Yeni fragman izle)

Star TV'nin sevilen dizi Yüksek Sosyete'nin 11. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. İlgiyle izlenen dizinin 10. bölümünde Kerem'in, aslında Mert olmadığını öğrenen Cansu gerçeklerden etkilenmedi. Hatta ikili arasındaki yakınlık daha da arttı ve aile kahvaltısı ile taçlandı.

İHANET KRİZİ

Ancak Kerem'in itirafları, Mert tarafından ihanet olarak yorumlandı ve iki arkadaş arasında ciddi sorunlar yaşanmasına neden oldu. Yüksek Sosyete'nin 10 bölümünde yıllardır ağabey kardeş gibi büyüyen Mert ile Kerem zor da olsu Cansu'nun desteği ise krizi aşmayı başardı. 

MERT İLE CANSU GERÇEKLERİ SÖYLEYEMEDİ

Ancak gerçeklerin ortaya çıkması hem Mert'i hem de Cansu'yu daha zor durumda bırnaktı. Mert, gerçek kimliğini Ece'ye açıklamaya karar verse de buna bir türlü cesaret edemedi. Aynı problemle boğuşan ve cesaretini toplayan Cansu ise buna bir türlü fırsat bulamadı.

SÜREYYA BOŞANIYOR

Yüksek Sosyete'nin 10. bölümünde çok konuşan başka bir konu ise Avukat Levent ile Süreyya arasında yaşananlar oldu. Projenin de etkisiyle birlikte çok fazla vakit geçiren Levent ile Süreyya birbirlerine gittikçe yakınlaştı. Süreyya'nın boşanmaya karar vermesiyle Yüksek Sosyete'nin 11. yeni bölümde ikili arasındaki bağların daha da güçleneceğine dair beklenti oluştu.

YÜKSEK SOSYETE 11. YENİ BÖLÜM FRAGMAN - İZLE

YÜKSEK SOSYETE 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Yüksek Sosyete'nin 11. yeni bölüm fragmanı ise yeni bölümde Süreyya Koran ve Bedia Çalhan'ın; Mert ile Cansu'yu tanıştırmak için ellerinden geleni yapacaklarının sinyalini verdi.

YÜKSEK SOSYETE 11. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Kerem gerçekleri itiraf ederek rahatlasa da Yüksek Sosyete 11. yeni bölümünde Mert ile Cansu'nun sırlarını saklaması gittikçe zorlaşacak. Yüksek Sosyete 11. yeni bölüm fragmanı sonrası izleyiciler, Mert ile Cansu'nun birbirleri hakkındaki gerçeği öğrenip öğrenmeyecekleri  ve bunu Ece ile kerem itiraf edip etmeyeceklerini merakla beklemeye başladı. Süreyya ile Avukat Levent arasındaki yakınlaşmanın nereye varacağı ise Yüksek Sosyete 11. yeni bölümde merakla beklenen başka bir konu oldu. 

HAYRANLARLA BULUŞMA

Star TV ekranlarında ilgiyle izlenen 'Yüksek Sosyete' dizisinin başrol oyuncuları Kerem (Engin Öztürk) ile Cansu (Hazar Ergüçlü), binlerce hayranıyla 9. bölüm öncesi Facebook üzerinden yaptıkları canlı yayın ile buluştu. Öztürk ile Ergüçlü 20 dakikalık yayın boyunca, samimi açıklamalar yaptı. Oyuncuların hayranları ise dakikada 1350 yorumla timeline’ı kilitledi. Yayın, 40 farklı ülkeden izlendi. Hayranlarının “Dizideki Kerem karakteri kadar sabırlı mısınız?” sorusuna Engin Öztürk: “Sabırlı değilim, olmam da imkansız” diyerek
yanıt verdi.

"İYİ Kİ ÖYLE BİR ANNEM YOK"

dizide Cansu karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü ise “Zuhal Olcay’ın hayat verdiği dominant Süreyya karakteri gibi bir anneniz olsaydı ne hissederdiniz?” sorusunu “İyi ki öyle bir annem yok. O anneyle hayat çok zor olurdu” diyerek cevapladı.

ÖNCEKİ BÖLÜMLERDE NELER YAŞANDI? 

YÜKSEK SOSYETE 1. BÖLÜM:
HAYATLARININ DEĞİŞTİĞİ YERDE YOLLARI KESİŞİYOR

Yüksek Sosyete'nin en tanınmış ailelerinden olan 'Koran' ailesinin kızı Cansu, kendine yeni bir hayat kurmak ister. Karşısına çıkan işaretleri takip ederken, en kuvvetli işareti falcının ona söyledikleri olur. Kerem ise sosyeteden bir ailenin hizmetkarları olan emektar çiftin tek evladıdır. Kerem hayallerini gerçekleştirmek için çocukluk arkadaşı Mert ile bir aylığına yer değiştirmeyi kabul eder. Cansu'nun işaretleri takip etmesi, Kerem'in Mert ile yer değiştirmesi ikilinin yollarının kesişmesini sağlar. İkisininde gerçek kimliklerini sakladığı hayatlarında, aşk belkide tüm sınıf farklarına rağmen engelleri aşacaktır.  

YÜKSEK SOSYETE 2.BÖLÜM:
KEREM, MERT'İN TEKLİFİNİ KABUL EDİYOR

Kendi hayatında bir türlü mutluluğu yakalayamayan Cansu; yeni hayatını, yeni insanlarla kurarak kendini olduğu yere ait hissetmek ister. Müşteri potansiyelinin yüksek gelirli insanlardan oluştuğu Oliva'da işe başlayan Cansu, ilk iş gününde başını belaya sokar. İlgilendiği müşterinin küçümseyen tavırlarına fazlasıyla tepki gösterir. Mert'in yer değiştirme teklifini Kerem kabul eder. Yüksek Sosyete ailesine ayak uydurmaya çalışan, hem Mert ile, hem ailesiyle, hemde Cansu'yla ilgilenmek zorundadır.

YÜKSEK SOSYETE 2. BÖLÜM FRAGMAN- İZLE

YÜKSEK SOSYETE 3.BÖLÜM:
KEREM, CANSU'YU İKNA EDEBİLECEK Mİ?

Müşteriyle yaşadığı tartışma sonucunda kovulan Cansu'nun Oliva'ya vedasıyla, yeni hayat hayalleri de suya düşer ancak her şeye rağmen sahip olmak istediği hayat için çabalamaya kararlıdır. Kerem ise hem Oliva'yı korumak hem de Cansu'yu geri kazanmak için elinden geleni yapar. Süreyya Koran, Yüksek Sosyete'nin üyelerinden oluşan vakıfta çalışır. Süreyya'nın toplantısını kocasının sevgilisi olan Işıl'ın, bebeğiyle yaptığı sürpriz böler. Böylece iki kadın arasında hırslı çekişme başlamış olur.

3. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

YÜKSEK SOSYETE 4.BÖLÜM:
İŞLER KARIŞIYOR

Kerem'in küçüklüğünden beri tanıdığı kızla evleneceğini duyan Cansu, Kerem'den köşe bucak kaçar. Kaçtıkça bütün yollar Kerem'e ç�kar. Evlilik haberiyle yıkılan diğer isim ise Cansu'nun tek arkadaşı olan Ece'dir. Teselliyi arabeskin kollarında ararken, Mert'te bulur. Ayşen, oğlu Kerem'de ki değişikliğin, Oliva'da olan bir kız sebebiyle olduğunu düşünür. Mert'in babannesi Bedia ise kılık değiştirerek torununu kontrole gider. Ailelerinin ani ziyaretlerinden haberi olmayan Kerem ve Mert, kendilerini kedi fare oyununun içerisinde bulurlar. 

4. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

YÜKSEK SOSYETE 5.BÖLÜM:
BEKLENEN YAKINLAŞMA

Ece'nin gönlünü almaya çalışan Mert, hep birlikte güzel bir gün geçirmeleri için göl kenarında piknik ayarlar. Kerem'in evlilik fikrinden vazgeçtiğini öğrenen Ece, Kerem'den köşe bucak kaçan Cansu'yu ikna etmek için dil döker. Cansu'nun ikna olmasıyla dörtlü yola çıkar ve piknikte sürpriz yakınlaşmalar yaşanır. Diğer yandan Metin, eşi Süreyya'yı geri kazanmak adına romantik jestler yapar. Gelişmelerden haberi olmayan Işıl, Süreyya ile olan savaşını kazandığını düşünür. Ancak aralarında savaş veren iki kadını da Metin tarafından gelecek kötü bir sürpriz bekliyordur. 

5. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

YÜKSEK SOSYETE 6.BÖLÜM:
YÜZLEŞME ZAMANI

Kerem ile Cansu'nun göl evinde mahsur kalması, sürpriz gelişmelerin ve yakınlaşmaların yaşanmasına sebep olur. Onların birbirlerine olan itiraflarını duyan Ece'nin kalbi kırılır ve onarmak yine Mert'e düşer. Mert ise bu süreçte Ece'ye karşı hissettiği duygularıyla yüzleşir. Dörtlünün arasındaki bütün dengeler değişir. Bu sırada Metin tarafından tekrar ihanete uğrayan Süreyya'nın, yeni tanışacağı kişi hayatını değiştirmek üzeredir. 

6. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

YÜKSEK SOSYETE  7.BÖLÜM:
YÜKSEK SOSYETE'DE DÜĞÜN GECESİ

Annesinin zoruyla katıldığı düğünde Cansu'yu kötü bir sürpriz bekler. Davetlilerin arasında bulunması gereken Mert Çalhan'ın yerine düğüne Kerem katılır. Cansu Kerem'in onu görmemesi için kaçmaya başvurur. Mert ile Ece ise katıldıkları mahalle düğününde oldukça eğlenir ve beklenmedik bir şekilde yakınlaşırlar. Mutlu aile rolünü oynayan Koran Ailesi, davetsiz misafir Işıl'ın düğüne katılmasıyla yeni gelişmeler yaşar. Süreyya'nın, Cansu ile Işıl konuşmasını görmesi bardağı taşıran son damla olur. Anne kız arasında duygusal hesaplaşma yaşanır. Yıllardır ondan saklanan 'uğursuzluk' sırrını öğrenen Cansu'yu zor zamanlar bekler.

7. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

YÜKSEK SOSYETE 8.BÖLÜM:
BİR GECELİK MASAL

Unutulmaz bir gece yaşatmak için Cansu'ya söz veren Kerem sözünü tutar ve ikili ilk kez özgürce yaşadıkları gecede birbirlerine sırılsıklam aşık olurlar. Sabah olduğunda gerçek hayatının acımasızlığı onları karşılar. Ece, Mert'e karşı oluşan duygularını engellemek için kendiyle savaş verir. Mert ise Ece'yi kazanmak için sıra dışı yollar arar. Levent ve Bedia iş birliği sayesinde Levent, Süreyya'dan 'evet' yanıtı almayı başarır. 

8. BÖLÜM FRAGMAN İZLE

YÜKSEK SOSYETE 9. BÖLÜM
MERT ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Yüksek Sosyete'nin 9.  bölümünde Kerem'in gerçekleri itiraf edeceği sırada kaza geçiren Mert, yaşam mücadelesini kazandı.Hatta Ece, yaşananların etkisiyle Mert'e itirafta bulundu ve ikili sevgili oldu. Bu gelişmeler de Kerem ile Cansu arasındaki tüm engelleri kaldırdı. Sevgili olan çiftler, ayrı ayır birbirinden romantik bir gece yaşadı. Yüksek Sosyete'nin. 9. bölümün öpüşme sahneleri damga vurdu. 

9. BÖLÜM FRAGMAN -İZLE

Sayfa Yükleniyor...