Yükseleniniz Aslan İse

Gücünüz çok uzaklardan fark ediliyor. Sizin için haşmetli ve güçlü görünmek özel olarak uğraş verdiğiniz bir şey değil. Siz doğuştan parlıyorsunuz.

aslan

Gücünüz çok uzaklardan fark ediliyor. Sizin için haşmetli ve güçlü görünmek özel olarak uğraş verdiğiniz bir şey değil. Siz doğuştan parlıyorsunuz ve bunu saklayamıyorsunuz. Fakat gücünüzü yadsıyan ve size karşı koymaya çalışanların hayatı zor olsa gerek. Bir anne, bir baba yada bir patron olarak sizi tanımak zorluklara merhaba demek olabilir. Bir Aslanın kükreyişi gibi, sizin yanınızda bir anda kendimizi korkudan titrerken bulabiliriz. İçinizden fışkıran doğan güç ve enerji haklı olduğunuz bilinci ile birleşirse kazanmak için pek şansımız kalmayacaktır.

Eğer gücünüzü sergileyecek bir şeyler bulmazsanız yaşam sizin için dramatikleşecektir. Yiyeceği ya da kükreyebileceği bir ormanı olmayan bir ormanlar kralı ne kadar ışıldayabilir ki... Siz sadık, vefalı, cömert yüreğinizi birileri bunu bilirse kolaylıkla sergiler ve paylaşmaktan çekinmezsiniz. Fakat tüm bunlar için alkış almak sizi daha da mutlu edecektir.

Onaylanmak sizin için hayatınızın bir parçası olabilir. Bu sizin tarafınızdan "Devam et!" gibi algılanacaktır. Aynı zamanda onaylanmaları, teşekkürleri unutmadığınız için sizinle olan kişiler şanslı olacaktır. Sizin kıymetinizi bilen bir eşe bir ömür adayabilir ve onu güçlü kollarınız altına alabilirsiniz. Eğer gücünüzü yıkıcı bir tutumda sergilerseniz, insanlar kafalarını sizin ağzınızda bulabilirler! Hatta bir gösteride olduklarını ve söylediklerinizi yapamayacağınızı düşünürlerken, gerçekten hırpalandıklarını yaralandıktan epey sonra fark edebilirler.

Size gücünüz konusunda eleştiride bulunmuyorlarsa anlaşıyorsunuz demektir. Fakat sevgili yükselen Aslan bu gücün size yaşamda neden verildiğini sorgulamalısınız. Aklınızı ve fedakarlığınızı kas gücünüz ile değiştirmelisiniz. Doğadaki bir Aslan gibi gürültücü ve kükreyen olmak yerine bunu tehlikelere karşı tüm sevdiklerini koruyan ve kendini feda edene dönüştürerek deneyebilirsiniz.

Karşıt burcunuz yükselen Kova'nın hayata yaklaşımları size bazı ipuçları verebilir. Eğer kendinizi, yaşam gücünüzü, sevdiklerinizin yükselişi için sergiler ve yalnızca tehlikelere karşı kükrerseniz sizinle olmak keyifli olacaktır. Aslında keyifli ve oyuncu bir kedi olduğunuzu unutmadan sizi düşünmek gerekli. Siz de kendinize kediliğinizi hatırlatmalısınız. Oyuncu yönünüz çok keyiflidir. Fakat fark etmeden tırnaklarınız zarar verebilir. Eğer sözcüklerinizi kullanırken ve niyetlerinizi sergilerken karşıdakileri incitebilecek kadar güçlü olduğunuz her zaman hatırlamazsanız, kendinizi yaşam sonuna doğru yalnız ve kaprisli diye nitelendirilen zor insanı oynayan biri olarak bulabilirsiniz.

Liderlik yapmak için çok uygun olduğunuzdan dolayı bu konuda pek çok kişinin seçimi sizden yana olacaktır. Kendinize has stiliniz sizi iyi bir alt yapı oluşturmaya götürecektir. Gücünüz hemen pek çok kişiyi sizinle aynı amaca hizmet eder hale getirecektir. Lütfen bu gücü yıkmak için kullanmayın. Ve bunu çok uç noktaları olan yaşamdan vazgeçebileceğiniz, takdir almadığınıza inandığınız bir yöne doğru sürüklemeyin. Gücünüz insanları teşekkür etmekten alıkoyuyor olabilir.   

http://www.astrologyanalyst.com

Sayfa Yükleniyor...