Dış dünya çok güzel değil mi? İlgilenilecek, hayret edilecek çok olay ve tüm bunların paylaşılacağı çok fazla insan var. Anlatmak, kendinizden bahsetmek ya da en azından ilgi odağı olmak ve tüm olan biteni kendi açınızdan nasıl gördüğünüzü paylaşmak istiyorsunuz. Fakat iki işi ve hatta daha fazlasını aynı anda yapmaya çalışabilir ve bir iş için sizden emek bekleyenleri çılgına çevirebilirsiniz.

İkiz bir ruh hali de sizin için bir tehlike oluşturuyor. Bir olayı iki bakış açısından görmek güzeldir, fakat siz durumu bir hileye çeviriyor olabilirsiniz. Farkında olmasanız da yükselen ikizler olarak iki şeyi dengeye koymak konusunda sıkıntı yaşıyor olabilirsiniz. Bu ikilik sizi her zaman kovalayacaktır. En büyük ikiliğin dışarısı ve içerisi olduğunu kavramaya çalışmalı, eğer şimdiden bu noktada iseniz ısrarcı olmalısınız. Dışarının hareketli cazibesi birden fazla şeye odaklanmanız için sizi çekecektir. Fakat içinizdeki dünyanın ve tüm insanlığın gizlide kalan yönlerinin serüvenin en ince noktaları olduğunu gözden kaçırıyor olabilirsiniz. Başkaları tarafından cazip görülmek, ilgi odağı olmak ve bunu sürekli yaşamak çok çekici gelecektir. Bu yüzden göstermeye çalıştığınız gerçekliğe bağımlı kalabilir ve içsel yolculuk süreci sizi bu ilgiden uzak tutacak bir ara olacağı için size pek cazip gelmeyecektir.

Muzip, şaka yapmayı seven ve birazda hayatı ciddiye almayan bir bakış açınız var. Her şeyin ciddiye alınması gerektiğini içsel olarak bilseniz de buna reddeden diğer tarafınız dengeyi kurmaktansa dışarıdaki eğlenceli dünyanın bunu unutturmasına çalışacaktır.

Enerjinizi başkalarınınkini uyararak geçirmeyi seviyorsunuz. Kendinize vakit harcamaktansa sizi tanıyanlar için tüketmeyi daha çok tercih ediyorsunuz. Merkür'ün büyük desteği size konuşma gücü veriyor. Tüm anlatmak istediklerinizi bıkıp usanmadan anlatabilirsiniz. Hatta neşeli çok konuşan tavrınız, ciddi bir insan olmadığınız izlenimini zaman zaman uyandırıyordur.

Hayatın keyiflerine önem vermeniz sizden iş sorumluluğu bekleyen kişileri biraz ürkütebilir. Monotonluğu sevmediğiniz için sizi kesinlikle masa başı işine yerleştirmemek gereklidir. Eğer böyle bir durum var ise, en azından halkla ilişkiler, reklamcılık gibi bir iş olmalı yada mutlaka telefon ile bir bağlantınız bulunmalıdır. Özel ilişkilerinizde de konuşmayı, iletişim kurmayı seversiniz. İlgi kaynağı olmanız için iyi bir alan sevgili yükselen İkizler.

Eğer maddi olarakcda bir sorununuz yok ise mutluluk dağıtmak için hiç bir engeliniz kalmadı. Mizahi ikili ilişkileri sevdiğiniz için komik bir ilişki geliştirebilirsiniz. Partneriniz sohbetinizden ve eğlenceli dünyanızdan çok keyif alacaktır. Ancak bu özelliğiniz partnerinizin sizi kıskanmasına neden olacaktır. Yükselen ikizler olarak partnerinizi ilginizi asla kaybetmeyeceğiniz kişilerden seçmelisiniz.

Çevrenizdekilerin aktivasyonları, kendi dünyalarındaki hareketlilik, peşlerinden gittikleri hayaller size daha çok enerji getirecektir. Monoton bir partner sizinde hayallerinizi ve neşenizi öldürür. Ev hayatının önemini size hatırlatmalıyım. Çünkü siz evinizde üretmekten, kaynak olarak evinizdeki mutluluğu, sahip olduğunuz tüm bilgi kaynakları ile yaşamaktan mutlu olursunuz. Bu yüzden tüm bunların kıymetini bilen bir partner ile yaşamalısınız. Yalnız, çocuklarınız konusunda bir hatırlatma yapmalıyım. Neşenin, mutluluğun etrafınızda daimi olma isteği, kimse sıkılmasın diye pek çok şey feda etmenize de neden olabilir. Bu da çocuklarınızı çok şımartabilirsiniz demektir. Üzülmelerine, ağlamalarına yada herhangi bir sıkıntı çekmelerine dayanamayacağınız için, istediklerinin olmasına boyun eğebilirsiniz. Buna alışan çocuklarınız yüzünden eşiniz ile otorite sorunu yaşayabilirsiniz.

Neşeli tavrınız sizi vazgeçilmez yaptığı için, evdeki diğer ebeveynin çocuklarınız ile sizin aranızda kalmasına neden olacaktır. Sakın şans oyunları konusunda ısrarcı olmayın. Kumar yada buna benzer şeyler size cazip gelebilir. Bu doğal ilgiyi başka şeyleri kazanmaya yönlendirmelisiniz. Merküriyel yetenekleriniz sohbet ile çok şey kazanmanızı sağlayacaktır. Aklınız sizin için iyi bir yönetici olsun. Şans oyunlarını boş verin. 

http://www.astrologyanalyst.com