Kaya Çilingiroğlu: Zehra annesinden çok daha iyiydi

Kaya Çilingiroğlu, özel hayatı ve kızı Zehra’yla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

04.05.2016 - 08:38

56c4183418c7732700d3cc5d.jpg

Emre Saygı’nın “Hadi Be” programının konuğu olan Kaya Çilingiroğlu, özel hayatı ve kızı Zehra’yla ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

"ZEHRA'NIN OYUNCU OLMASINI İSTERİM"

Kızı Zehra oyuncu olmak isterse, onu destekleyeceğini söylen Çilingiroğlu “Zehra’nın oyuncu olmasını isterim ve bundan keyif alırım. Annesinin mesleği kadar güzel bir meslek mi var? Belki bundan 30 ya da 40 yıl önce sanatçıya iyi gözle bakılmazdı. Ama şimdi insanlar sanatçı olmak için can atıyor. Zehra oynadığı reklam filminde de çok başarılıydı. Annesinden çok daha iyiydi. Bunu annesine de söylüyorum.

"ÇOK DOĞAL OYNADI"

Annesinin oyunculuğunun tartışılacak bir tarafı yok. Ama Zehra’nın ilk tecrübesi olmasına rağmen çok doğal ve çok iyi oynadı. Kızımın ya sporcu ya da oyuncu olmasını isterim ve desteklerim. Bu ikisi dünyanın en güzel meslekleri. Seviliyorsun, sayılıyorsun. Her yerde hürmet görüyorsun. Üstüne bir de kamyon dolusu para alıyorsun.”

"HEP EVLİYDİM HEP SEVGİLİM VARDI"

Hayatında pişman olduğu şeyler yaptığını ve çapkın bir adam olmadığını belirten Kaya Çilingiroğlu, “Pişman olacak yüzlerce şey yaptım. Ama ben yaptım, ben yaşadım, ben tercih ettim. Geriye bunlar bana tecrübe olarak döndü. Bundan da hiçbir zaman rahatsızlık duymuyorum. Hep evliydim, hep sevgilim vardı. Uzun süreli ilişkilerim oldu” diye konuştu.

Sayfa Yükleniyor...