Best Model Uygar Taze Bankkok yolcusu

Geçtiğimiz ay gerçekleştirilen Best Model Of Turkey’de 3. olan Uygar Taze, Türkiye’yi Bangkok’ta gerçekleştirilecek Manhunt-Dünyanın En Yakışıklı Erkeği Yarışması’nda temsil etmeye hazırlanıyor.

IMG_1514.jpg

Best Model of The World Kurucu Başkanı Erkan Özerman ve jüri tarafından Best Model finalistleri arasından seçilen Uygar Taze; Bangkok’ta ülkesini temsil edecek olmanın heyecanını ve gururunu yaşadığını belirtti.

22-28 Kasım'da Bangkok’ta gerçekleştirilecek Manhunt’da yarışacak olan Uygar Taze, Özyeğin Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü 2. sınıf öğrencisi.

Türkiye’yi Bangkok’ta temsil edecek olan Uygar Taze, Best Model’de üçüncülüğün yanı sıra diğer finalist arkadaşlarının oylarıyla “En İyi Arkadaş” ödülünü de kazandı.

MANHUNT ŞARTLARI NELER?

Manhunt seçilebilmek için gerekli şartlar ise şöyle:

Düzgün fiziğin yanı sıra podyumda başarılı şekilde yürüyüş, duruş ve bakışıyla karizmatik ve yakışıklı bir genç olmalı ve en az bir yabancı dili çok iyi bilmeli.

Aynı zamanda Türkiye’yi anlatabilen, ülkesinin başarısını, tarihini yapılan röportajlarda en iyi ifade edebilecek yeteneğe ve yüksek genel kültür bilgi birikimine sahip olmalı.

Sosyal olarak diğer ülkelerden gelen mankenlerle dostluk, arkadaşlık kurabilecek ve sempati yaratacak bir kişilik olması gerekiyor.

Sayfa Yükleniyor...