Beyonce evde arıcılığa başladı

Karantina döneminde alerjisi olan kızları için arıcılığa başladığını söyleyen Beyonce, "İki kovanla yılda yüzlerce kavanoz bal yapıyoruz" dedi.

03.11.2020 - 07:29

Beyonce evde arıcılığa başladı

Beyonce, tecrit sırasında arıcılığa başladığını açıkladı. Independent Türkçe'nin British Vogue’dan aktardığı habere göre, ünlü şarkıcı evinde yaklaşık 80 bin arısı olduğunu söyledi. 

Şarkıcı, “Beklenmedik olduğunu biliyorum ama iki arı kovanım var. Gerçek arı kovanları. Şu an bir süredir evimdeler. Yaklaşık 80 bin arım var ve her yıl yüzlerce kavanoz bal yapıyoruz" dedi.

KIZLARI İÇİN BAŞLADI

Beyonce arıcılığa kızlarının alerjilerini kontrol altında tutmasına yardımcı olmak için başladığını anlattı.

Beyonce, “Kovanları kızlarım Blue ve Rumi için kurdum, ikisinin de çok kötü alerjileri var ve balın sayısız faydası var” diye konuştu.

Kocası Jay-Z'yle birlikte üç çocuk sahibi olan Beyonce röportajın bir noktasında kendisinin ve ailesinin karantina sırasında “Moda Cumaları” oynadıklarını anlattı.

Şarkıcı, “Her cuma benim kıyafetlerimi giyip ya da birlikte kıyafetler yapıp birbirimizin fotoğrafını çektik. Bu bizim için bir ritüel halini aldı ve bize bu çılgınca yılı birlikte gülerek geçirme fırsatı tanıdı" dedi.

Şarkıcıya tecrit önlemlerinin ebeveynliğe yaklaşımını değiştirip değiştirmediği de soruldu.

BEYONCE'DEN EBEVEYNLERE TAVSİYE

Beyonce “Daha iyi bir dinleyici oldum. Blue çok zeki ve bir değişim olduğunun farkında ama bir ebeveyn olarak benim görevim 8 yaşındaki birinin dünyasını olabildiğince olumlu ve güvenli tutmak için elimden geleni yapmak" dedi.

Şarkıcı diğer ebeveynlere tavsiyesinin çocuklarını “hiç olmadığı kadar çok” sevmeleri olduğunu ekledi.

Beyonce, “Kızıma dünyanın değişmesine katkıda bulunmak için hiçbir zaman çok küçük olmadığını söylüyorum” diye ekledi.

Duygularını ve düşüncelerini asla küçümsemiyorum ve bunun onu nasıl etkilediğini anlamak için onunla düzenli olarak konuşuyorum.

Sayfa Yükleniyor...