Burcu Biricik DJ'lik yaptı (Kuzgun)

Star TV'de çarşamba akşamları ekrana gelen ve büyük ilgiyle izlenen Kuzgun’un Dila’sı Burcu Biricik, dizinin yeni bölümünde senaryo gereği DJ’lik yaptı.

25.02.2019 - 11:45

Burcu Biricik DJ'lik yaptı (Kuzgun)

Başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaştığı, Star TV'nin yeni dizisi Kuzgun'un 3. yeni bölümüyle ilgili detaylar gelmeye devam ediyor.  3 yeni bölüm fragmanında bir gece kulübünde arkadaşlarına parti veren Dila, enerjisi ve güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

 Dila, ev sahipliği yaptığı partide, arkadaşlarına bir sürpriz yapıp, DJ’lik yapıyor. Performansıyla göz dolduran ve büyük alkış alan Dila’nın bu anlarını Kuzgun da (Barış Arduç) hayranlıkla izliyor.

GÜVEN TESTİ 

Kuzgun’un 3. Bölümünden ilk sahne yayınlandı. Kuzgun denince kalbi sızlayan, gözleri ışıldayan, ona toz kondurmayan ve herkesten çok güvenen Dila, Kuzgun’a; Ali’nin intikam için döndüğünü düşündüğünü söyleyip, haklı olup olmağını soruyor.

 
Kuzgun’un Dila’ya neden döndüğünü anlatıp, ‘Bana her zaman güvenebilirsin’ diyerek ona, bildiği, tanıdığı Kuzgun olduğunu hissettirdiği sahnede Dila ise, Kuzgun’a ne kadar güvenebileceğini öğrenmek için ölümü göze alıyor.

KUZGUN 3. YENİ BÖLÜM İLK SAHNE- VİDEO

Yapımcılığını Kerem Çatay-Pelin Diştaş’ın üstlendiği, Bahadır İnce’nin yönetmenliğini yaptığı, senaryosunu  Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz’ın yazdığı ‘Kuzgun’un başrollerini Barış Arduç ve Burcu Biricik paylaşıyor.

dizinin  kadrosunda;  Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler yer alıyor. 

KUZGUN 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI - İZLEHesaplaşma, intikam ve dillere destan bir aşk hikayesini konu alan ‘Kuzgun’ heyecan ve duygu dolu yeni bölümüyle Çarşamba akşamı saat 20.00’de Star’da !

Sayfa Yükleniyor...