Donald Trump'ın avukatı Stormy Daniels'tan özür diledi

Donald Trump ile ilişkisi deşifre olduktan sonra uzun süre hukuk mücadelesi veren Stormy Daniels, ABD eski Başkanı'nın avukatıyla yüzleşti. Trump'ın avukatı Michael Cohen, Daniels'tan özür diledi.

11.02.2021 - 08:57

Donald Trump'ın avukatı Stormy Daniels'tan özür diledi

ABD eski Başkanı Donald Trump'ın, 2006'daki bir golf organizasyonu sırasında ilişkiye girdiği Stormy Daniels adıyla bilinen film yıldızı Stephanie Clifford yine gündemde. Trump'ın eski avukatı Michael Cohen, internette yayınladığı podcast programında Daniels ile bir araya geldi.

"KENDİMDEN NEFRET ETTİM"


Cohen, programı “Sana yaşattığım gereksiz acı için özür dilerim" sözleriyle açtı. 1.5 saatlik sohbet sırasında Daniels, “Trump ile ilişkim hayatımın en berbat 90 saniyesiydi çünkü kendimden nefret etmeme yol açtı" ifadelerini kullandı.

"TRUMP ÖNCESİNE DÖNMEK İSTERDİM"

Skandalın getirdiği şöhret sayesinde para kazandığını belirten Daniels, "Ama elimde sihirli değnek olsaydı kesinlikle Trump'tan önceki hayatıma dönmek isterdim" diye konuştu.

NELER YAŞANMIŞTI

Daniels 2018'de Trump'la 2006'da yaşadığı bir ilişkinin detaylarını gizli tutması karşılığında sus payı aldığını iddia edince dünya genelinde manşet oldu. Trump iddiaları reddetse de 2016'daki seçim kampanyasından önce avukatlığını yapan Michael Cohen’in, Stormy Daniels’e yapılacak ödemeler hakkındaki bir görüşmesini kayda aldığı önü sürüldü. İddialar sonrası ünlenen Stormy Daniels birçok projede yer aldı ve ciddi paralar kazandı. 

Menajerimi Ara 25. yeni bölüm fragmanı

Sayfa Yükleniyor...