Fazıl Say, babası Ahmet Say'ın sağlık durumunu açıkladı: Bugün çok acayip gelişmeler yaşandı

Piyanist Fazıl Say, yoğun bakımda tedavi gören babası müzik yazarı ve edebiyatçı Ahmet Say'ın sağlık durumunun iyiye gittiğini duyurdu. Say "Bugün çok acayip gelişmeler yaşandı. Babam iyiye gidiyor. Günler sonra odaya çıktı hatta güldü, şakalaştı bizimle" dedi

25.09.2020 - 08:50

Fazıl Say, babası Ahmet Say'ın sağlık durumunu açıkladı: Bugün çok acayip gelişmeler yaşandı

Piyanist Fazıl Say, Ankara'da bir hastanede yoğun bakıma kaldırılan babası müzik yazarı ve edebiyatçı Ahmet Say'ın sağlık duruma hakkındaki yeni gelişmeleri dün takipçileriyle paylaştı. "Bugün çok acayip gelişmeler yaşandı" diyen Say Instagram hesabından şunları yazdı:

"UMUTLARA, HAYATA DÖNDÜK"

Tüm sevenlerinin, tüm dokunduğu insanların, duaları, umutları, Anadolunun tınısını işitti belli ki, eski toprak sonuçta, bu sabah, ve öğlen saatlerinde ailemize tekrar güneş açtı tüm gün. Babamın sağlığı mucize şekilde düzeldi, ağrıları azaldı, yarın son ameliyatına girebilecek aşamada. Sohbet ettik tüm gün. Güldürdü hepimizi. “Ben komünistim bana bişey olmaz” dedi. Çok zor bir 10 gün geçirdik. Bizlerin de ışığı doğdu, tekrar umutlara , hayata döndük. Yarın ola hayrola. Umutlarımız çok arttı. “Handan olmasa ben olmazdım” dedi eşi için, “Benim güzel karım” dedi tüm gün.

İyi Günde Kötü Günde 3. yeni bölüm 3. fragmanı

Sayfa Yükleniyor...