Jennifer Aniston Instagram'a katıldı (Friends paylaşımı)

Friends (Sıkı Dostlar) dizisindeki Rachel Green rolüyle dünya çapında tanınan Jennifer Aniston, Instagram'a katıldı. Bugüne kadar sosyal medyaya mesafeli duran Hollywood yıldızı 24 saat dolmadan 6.6 milyon takipçi sayısına ulaştı.

16.10.2019 - 11:24 | Son Güncelleme : 16.10.2019 - 11:34

Jennifer Aniston Instagram'a katıldı (Friends paylaşımı)

Amerikalı dizi ve sinema oyuncusu Jennifer Aniston uzun süredir direndiği sosyal medyaya kayıtsız kalamadı. 50 yaşındaki oyuncu dün yeni bir hesap açarak Instagram'a katıldı. Aniston’ın hesabına gösterilen yoğun ilgi nedeniyle Instagram'da kısa süreli kilitlenme yaşandı.

Son olarak Murder Mystery filmiyle izleyici karşısına çıkan Aniston, 24 saatten kısa sürede 6.6 milyon takipçi sayısına ulaştı.

Aniston paylaşımına David Schwimmer, Matt LeBlanc, Courteney Cox ve Lisa Kudrow'u etiketledi.  Aniston paylaşımına David Schwimmer, Matt LeBlanc, Courteney Cox ve Lisa Kudrow'u etiketledi. 

110 kişiyi takibe alan Jennifer Aniston, ilk paylaşımını ise dünya çapında üne kavuşmasını sağlayan Friends dizisinde rol alan oyuncularla çekilen bir fotoğrafla yaptı. Hollywood yıldızının bu paylaşımı 24 saatten kısa sürede 8.3 milyon beğeni aldı.

Sayfa Yükleniyor...