NTV

Nejat Alp’ten Beyazıt Öztürk'e tepki

İHA

Yaşam
beyazit.jpg

Ünlü sanatçı Nejat Alp, geçtiğimiz haftalarda Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen, Arif Susam’ın davet edildiği programda kendisini davet etmeyen Beyazıt Öztürk için “Artık tanımıyorum öyle birisini” dedi.

Bodrum’da bir mekanda sahne alan Nejat Alp, sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı "Beyaz Show"a geçtiğimiz haftalarda fantezi müziğin üç usta ismi Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen ve Arif Susam’ın davet edildiğini ancak kendisinin unutulduğunu savundu.

"ARTIK TANIMIYORUM ÖYLE BİRİSİNİ"

Kendisinin unutulmasına kızdığını belirten Alp, “Arkadaşlarımın, dostlarımın programa çıkmasına bozulmadım. Onların hepsi benim kardeşim. Hatta çoğunu ben piyasaya sürdüm diyebilirim. O Programda ben aklına gelmemişim, o program sahibi arkadaşın. Beni çağırmadı ama o hafta parçamı kullanarak parodi yaptı. Benim şarkılarımı kullanmasına rağmen ben aklına gelmemişim. Bana bir daha telefon dahi açsa o programa gitmem. Bir daha ömür boyu onun yanına dahi gitmem. Artık tanımıyorum öyle birisini, benim ‘Arkadaşım’ adlı parçamla 16 hafta boyunca parodi yapıyorsunuz. Tavernacıları programınıza çağırırken ben aklınıza gelmiyorum. Böyle bir şey yok, Böyle programcılık yapılmaz” dedi.

ETİKETLER