Nejat ve Suna'nın aşk oyunu çok sevildi (Yazın en tatlı çifti)

Başrollerini Furkan Palalı, Aslı Bekiroğlu ve Lavinya Ünlüer’in paylaştığı Star TV'nin yeni dizisi Benim Tatlı Yalanım'ın başrol oyuncuları uyumları ile çok beğenildi.

17.06.2019 - 13:27 | Son Güncelleme : 17.06.2019 - 17:30

Nejat ve Suna'nın aşk oyunu çok sevildi (Yazın en tatlı çifti)

Geçen hafta ilk bölümü ile izleyiciyle buluşan Benim Tatlı Yalanım'ım başrol oyuncuları Furkan Palalı ile Aslı Bekiroğlu’nun enerjileri ve birbirlerine olan uyumları tam not alırken, ikiliye sosyal medyadan övgü yağdı. Birbirlerine çok yakıştırılan ikili şimdiden yazın en çok konuşulan çiftti olmaya aday. 

 SÜRPRİZ GELİŞMELER ALEVLENECEK

Suna (Aslı Bekiroğlu) ve Nejat ( Furkan Palalı) arasındaki tutku 20 Haziran Perşembe ekrana gelecek 2. bölümdeki sürpiz gelişmelerle iyice alevlenecek.

Nejat’ın, Suna’ya Kayra’nın bir günlüğüne annesi olur musun? Teklifine alacağı yanıt ve sonrasında yaşanacaklar büyük merakla bekleniyor.

Öte yandan başrol oyuncuları Aslı Bekiroğlu ve Furkan Palalı, Star’ın sosyal medya hesaplarından izleyicilerin diziyle ilgili sorularını da cevapladı.

Seyircilerin yoğun ilgi gösterdiği canlı yayında izleyicilerden biri, “Gerçek hayatta sevgili misiniz? ” sorusuna ikili birbirine bakıp, gülerek cevap vermeden diğer soruya geçti. Aslı ve Furkan’ın bu davranışı acaba sevgiler mi? sorusunu akıllara getirdi.

Sayfa Yükleniyor...