Survivor'dan elenen Sena Özdemir kimdir? (Survivor 2021 yarışmacısı Sena Özdemir kaç yaşında, nereli?)

Survivor 2021'de dün yapılan ada konseyinde Poyraz ve Dora ile birlikte eleme adayı olan Sena Özdemir yarışmaya veda eden ilk isim oldu. İşte Survivor Sena'nın ilk sözleri ve hakkında merak edilenler.

ntv.com.tr 13.01.2021 - 07:24

Survivor'dan elenen Sena Özdemir kimdir? (Survivor 2021 yarışmacısı Sena Özdemir kaç yaşında, nereli?)

Survivor Türkiye'nin 10 Ocak 2021 günü yayınlanan bölümünde dokunulmazlığı kaybeden gönüllüler takımında yapılan oylama sonrasında ilk eleme adayı olarak Sena seçildi. Survivor'ın dün yayınlanan bölümünde ise ada konseyi vardı. Poyraz ve Dora ile birlikte eleme adayı olan Sena Özdemir yarışmaya veda eden ilk isim oldu. 

SENA ÖZDEMİR'İN İLK SÖZLERİ

Survrvivor'dan elenen Sena "Acun Bey öncelikle bana oy atan, destek olan herkese teşekkür ederim. Daha sonra sizlere ve ekibinize çok teşekkür ederim. Buraya kadarmış. Demek bundan sonrası benim için hayırlı değilmiş. Üzüldüm ama asla isyan etmem" dedi. 

Peki ama Survivor 2021 gönüllüler yarışmacısı Sena Özdemir kaç yaşında, nereli? İşte Sena Özdemir’in hayatı hakkında bilgiler...

SENA ÖZDEMİR KİMDİR?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer alan Sena Özdemir, kendisinden şu sözlerle bahsediyor;

“Merhaba ben, Sena Özdemir, 19 yaşındayım. İzmir’de doğdum büyüdüm babam Balıkesirli annem Bulgaristan göçmeni. Atatürk Spor Lisesi’nde okudum. 10 yaşından beri atletizm yapıyorum. Branşım 100-200 metre çeşitli Türkiye derecelerim ve liseler arası dünya şampiyonası bayrak yarışında dünya üçüncülüğüm var. Şu anda da İzmir büyükşehir belediyesi spor kulübünde lisanslı sporcu ve Ege Üniversitesi’nde beden eğitimi öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim.”