Tarkan, Almanya'da düğün yaptı

Megastar Tarkan ile eşi Pınar Dilek Almanya'daki Flora im Botanischen Garten'da 100 kişinin katılımıyla düğün yaptı.

Haberler 06.05.2016 - 21:49 | Son Güncelleme : 06.05.2016 - 22:15

Tarkan, Almanya'da düğün yaptı

Tarabya'daki evinin bahçesinde sessiz sedasız Pınar Dilek’le nikah masasına oturan Tarkan, bir hafta sonra Köln’de düğün yaptı. Çiftin düğün töreni, dün akşam Ren Nehri kıyısındaki Flora im Botanischen Garten adlı mekanda gerçekleşti. Pınar Dilek ve Tarkan, düğün öncesi Sedat Mehder’in objektifine poz verdi.

Dilek ve Tarkan’ın konukları nehrin diğer yakasındaki Hyaat Regency Otel’de konakladı. Düğün saatinin yaklaşmasıyla konuklar mekana geçti. Tarkan ve Pınar Dilek ise mekana camları siyah film kaplı Mercedes Vito araçla geldi.

Pınar Dilek, ünlü İspanyol gelinlik markası Pronovias’ı tercih ederken, Tarkan’ın smokini modacı Hatice Gökçe tarafından hazırlandı.Düğüne 100 kişi katıldı.

Dilek’in akrabalarının sayı olarak daha fazla olduğu düğünde, davetlilerin isimleri yaprak üzerine simlerle yazıldı. Masalara “Pınar & Tarkan” yazılı yapay menekşe süslü nikah şekerleri de konuldu.

Düğün töreni tarihi yapı Flora und Botanischer Garten’in teras katında yapıldı.
Düğün töreni tarihi yapı Flora und Botanischer Garten’in teras katında yapıldı.

Pınar Dilek ve Tarkan, salona girdiğinde konuklara cep telefonlarıyla fotoğraf çekip sosyal medyaya yüklememeleri konusunda ricada bulunuldu. Dilek ve Tarkan, balayına ise ünlü popçunun konserleri nedeniyle haziran ayında yapacak.

Ünlü popçu, düğünün ardından 20 Mayıs’ta Antalya’da düzenlenecek EXPO 2016 kapsamında sahneye çıkacak. Megastar bu konserden sonra 28 Mayıs’ta Frankfurt’taki Messepark Mainz adlı mekanda hayranlarıyla buluşacak.

Ünlü sanatçı, kız tarafının neredeyse tamamının Almanya'da yaşaması nedeniyle düğünü Köln'de yaptı.

Sayfa Yükleniyor...