Versace'nin yeni yüzü Dua Lipa oldu

Ünlü şarkıcı Dua Lipa, Versace'nin Sonbahar-Kış 2021 kampanyasının reklam yüzü seçildi. Lipa, kampanya fotoğrafları için fotoğrafçı ikili Mert Alaş ve Marcus Piggott'a poz verdi.

Haberler 29.06.2021 - 12:28

Versace'nin yeni yüzü Dua Lipa oldu

Daha öncesinde Versace’nin La Medusa Bag tanıtımında rol alan ünlü şarkıcı Dua Lipa, şimdi de markanın 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu için kamera karşısına geçti. Ünlülerin fotoğrafçı ikilisi olarak tanınan Mert Alaş ve Marcus Piggott’un objektifine poz veren Grammy ödüllü 25 yaşındaki şarkıcı, kızıla boyattığı saçlarıyla hayranlarını farklı bir Dua Lipa’yla tanıştırdı.

Versace, Dua Lipa'yı 2019 Met Gala'nın yanı sıra yıllar boyunca sayısız etkinlik için giydirdi. En son, En İyi Pop Vokal Albümü ödülünü aldığı Grammy'nin kırmızı halısında Atelier Versace kıyafetiyle göz kamaştıran Lipa, sonunda bu işbirliğini reklam kampanyasına taşımış oldu. 

"Versace'nin ikonik evi ile çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyım" diyen Lipa, "Donatella ile bu kadar yakın çalışmak ve ortak moda aşkımız üzerinden bağ kurmak gerçek üstüydü. Bu süreçteki ortaklığı unutulmaz bir deneyim oldu. Birlikte yarattığımız görseller hayal ettiğimden bile daha iyi, bunları sizlerle paylaşmaktan dolayı çok heyecanlıyız" şeklinde konuştu.

"VERSACE İÇİN DAHA İYİ BİR KADIN DÜŞÜNEMİYORUM"

İşbirliği hakkında konuşan Donatella Versace de "Dua ile birkaç yıl önce Londra'da tanıştım. Güzel bir kız olduğunu biliyordum ama sesinin tınısını duyduğumda, eşsiz ve özel bir şeye sahip olduğunu hemen anladım. O zamandan beri kariyerinin yükselişini izledim ve onunla birçok harika an için ortak oldum" dedi. Markanın sahibi, "Şu anda Versace'nin ve bu koleksiyonun ruhunu somutlaştıracak daha iyi bir kadın düşünemiyorum" ifadesiyle dikkat çekti.

Sayfa Yükleniyor...