Karlie Kloss, Joe Biden'a oy verdiğini açıkladı

Ivanka Trump'ın eşi Jares Kushner’in kardeşi Joshua Kushner ile evli olan Karlie Kloss, Joe Biden'a oy verdiğini sosyal medyadan ilan etti.

ntv.com.tr 28.10.2020 - 09:10 | Son Güncelleme : 28.10.2020 - 09:16

Karlie Kloss, Joe Biden'a oy verdiğini açıkladı

Ünlü süper model Karlie Kloss ABD seçimlerinde oy kullandı. 28 yaşındaki eski Victoria’s Secret modeli, sosy medyadan kime oy verdiğini gösteren bir paylaşım yaptı. Kloss, üzerinde Joe Biden ve Kamala Harris yazan maskesi ile oy zarfını gösteren bir fotoğraf yayınladı.

Ünlü model, paylaşımına, “Oy verme planınız ne? Benimki bu - imzalı, mühürlü, (noter tasdikli) ve teslim edildi” yazdı.

Kloss, Ivanka Trump’ın eşi Jares Kushner’in kardeşi Joshua Kushner ile evli. Buna rağmen Demokrat Parti adayı Joe Biden’a destek verdiğini açıklamaktan çekinmiyor.

"SÜREKLİ TRUMP'A DESTEK VERİP VERMEDİĞİM SORGULANDI"

ABD Başkanı Trump’ın baş danışmanı ve damadı olan Jared Kushner’ın erkek kardeşi Joshua Kushner ile evli olan Kloss, geçen yıl verdiği bir röportajda, Trump Ailesi'yle doğrudan bağ sahibi olmanın nasıl bir his olduğuna dair detaylar vermiş, aileyle ilişkilendirilmesi hakkında “Zordu” yorumunu yapmıştı.

Politik görüşleri hakkında ya da Trump’ın icraatları ve sözleriyle hemfikir olup olmadığına dair sürekli sorgulandığını söyleyen Kloss, “Ama eşimle paylaştığım değerlere odaklanmayı seçtim ve bunlar yetiştirildiğim ve hayatım boyunca rehber olarak aldığım aynı liberal değerler” demişti. 

Kloss ile Joshua Kushner’ın ilişkileri, Donald Trump’ın önceki seçimde başkan adaylığını açıklamasından çok daha önce başlamıştı.

Sayfa Yükleniyor...