Song Psychic (Şarkı Falı) nasıl kullanılır? Spotify yeni özelliği "Şarkı Falı" ile sorularınıza müzikle cevap veriyor

Spotify'ın yeni özelliği "Şarkı Falı (Song Psychic)" kullanıma sunuldu. Bu yeni özellik, Spotify'ın müzik verilerini kullanarak sizlere yeni müzikler öneren "Wrapped" adlı kişiselleştirilmiş yıl sonu incelemesi temeli üzerine inşa edildi. Peki, Spotify Song Psychic (Şarkı Falı) nasıl kullanılır?

Haberler 02.03.2024 - 09:08

 • 1
  Spotify, kullanıcılarının soru sormalarına ve müzik biçiminde yanıtlar almalarına olanak tanıyan "Şarkı Falı (Song Psychic)" adlı yeni bir özelliği kullanıma sundu. Wrapped temeli üzerine inşa edilen uygulamada amaç , adete bir medyuma sorar gibi bir dizi kişisel soruyu yanıtlamak için şarkı adları ve içeriklerinden yararlanmaktır.
 • 2

  ŞARKI FALI ÖZELLİĞİ NASIL KULLANILIR?

  Bu özelliği kullanmak için mobil cihazınızda spotify.com/songpsychic adresini ziyaret edebilir veya Song Psychic'in web sitesindeki QR kodunu tarayabilirsiniz.

 • 3
  Yeni özelliği değerlendirmek için "Okul, Arkadaşlar ve Aile, Aşk, Kariyer, Hayatın En Büyük Gizemleri, Geleceğim, Kendim, Stil ve Öğle Yemeği" gibi daha geniş kategoriler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • 4
  Sorunuzu girdiğinizde, “Şarkı Falı” parmağınızı ekrana basmanızı istiyor, ardından cevabınız bir şarkı şeklinde ortaya çıkmadan önce arka planda mistik müzik mırıldanırken renkler dönüyor.
 • 5
  Şirket, Song Psychic'in Spotify'ın ücretsiz ve Premium abonelerine 64 pazarda ve 21 dilde sunulduğunu söylüyor.
Ana Sayfaya Git
 • ©Copyright 2024 | Tüm Hakları Saklıdır

NTV’de canlı olarak yayınlanan tüm programlar ile ilgili bilgiler, program bölümleri ve programlarla ilgili haberler NTV Ekranı’nda. Günlük NTV yayın akışı ve program saatlerini de NTV Ekranı kategorisinden saat bazında görebilirsiniz. %100 Futbol ile son dakika spor haberlerini, Gündem Masası ile gündem haberleri ile ilgili değerlendirmeleri NTV Ekranı’nda.

Mobil Uygulamalarımız